HARMAN Professional Solutions ogłosił, że wybrane przenośne systemy nagłośnieniowe JBL Professional są teraz objęte przedłużoną siedmioletnią gwarancją, obowiązującą od daty zakupu, co zapewnia niezrównaną ochronę zarówno obecnym, jak i przyszłym nabywcom.

Wydłużony okres gwarancji jest wynikiem nieustannego zaangażowania JBL w tworzenie wysokiej jakości komponentów i testowanie, które obejmuje standardowy 100-godzinny test akustyczny, upadku z wysokości oraz szereg rygorystycznych, globalnych testów elektronicznych i procedur certyfikacji. W ramach nowego programu gwarancyjnego, poczynając od dnia 1 kwietnia 2022 r., JBL Professional będzie naprawiać lub wymieniać produkty objęte gwarancją przez siedem lat od daty zakupu. Program rozszerzonej gwarancji dotyczy wszystkich komponentów produktu, z wyjątkiem akumulatorów, które nadal objęte są trzyletnią gwarancją. Przedłużona gwarancja obejmuje EON ONE Compact, EON ONE MK2, EON700 Series i PRX ONE.

„Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć gwarancję na serię przenośnych systemów PA.
Rozszerzenie gwarancji wzmacnia bezkonkurencyjne zaangażowanie JBL w światowej klasy obsługę klienta i satysfakcję, która nie ma sobie równych” – powiedział Craig Lambrecht, dyrektor produktów przenośnych PA w JBL Professional.