Monacor w swojej bogatej ofercie produktowej ma doskonale wszystkim znane urządzenia firmy Audinate. ADP-USBC-2×2-DANTE pozwala na dostęp do sieci Dante urządzeń wyposażonych w USB-C. Bez znaczenia, czy używasz komputera PC czy MAC. Dzięki temu adapterowi możesz nagrywać oraz odtwarzać dwa kanały dźwiękowe, używając protokołu Dante.

Adaptery Dante AVIO pozwalają na używanie ulubionego sprzętu audio z dowolnego systemu podłączonego do Dante. Zapewniając w ten sposób współdziałanie, wydajność i skalowalność, które może zagwarantować tylko sieć. Ekonomiczne, kompaktowe i stworzone z myślą o drogach adaptery Dante AVIO zapewniają nowoczesną łączność, której każdy profesjonalista audio potrzebuje w swoim zestawie narzędzi.

Urządzenie umożliwia podłączenie dowolnego komputera do sieci audio Dante. Odbywa się to bez konieczności instalacji oprogramowania i może być używane z dowolną aplikacją audio do odtwarzania lub nagrywania. Idealne do sal konferencyjnych i imprez prezentacyjnych.

Łatwy punkt odbioru dźwięku dla laptopów w ustawieniach konferencyjnych, bez konieczności rekonfiguracji sieci Dante dla różnych komputerów. Nagrywaj lub odtwarzaj 2-kanałowy dźwięk z dowolnego komputera PC lub Mac bez żadnego dodatkowego oprogramowania.