CA-XLR2d jest dwukanałowym adapterem mikrofonowym i przedwzmacniaczem. Pozwala na użycie zewnętrznych mikrofonów do rejestrowania wysokiej jakości, profesjonalnego dźwięku stereo przez aparaty bezlusterkowe lub inne. Sygnał audio jest przesyłany bezpośrednio do aparatu, w formie cyfrowej lub analogowej i nagrywany wraz z sygnałem wideo. Eliminuje to konieczność późniejszej synchronizacji i redukując czas post-produkcji.

Wybierz właściwy mikrofon lub wejście, które pasuje do twojego zastosowania. Pojedynczy mikrofon shotgun do wywiadów lub dialogów. Podwójne mikrofony dynamiczne lub pojemnościowe do obrazowania stereo. Cały miks audio pobierany z głównego miksera za pomocą połączenia na poziomie liniowym. Z CA-XLR2d jesteś dobrze przygotowany na każde kręcenie i filmowanie jakie cię czeka.

Wysokiej jakości konwertery A/C dla nieskazitelnego naturalnego dźwięku

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Tascam w technologii audio i wysokiej jakości konwerterom A/C, CA-XLR2d zapewnia czysty, pozbawiony szumów, profesjonalny dźwięk. Wysyłając cyfrowy sygnał audio bezpośrednio do aparatu za pomocą kompatybilnej stopki akcesoriów, nie ma drugiego etapu konwersji, który mógłby dodać szum lub zniekształcenia. Uwalnia cię to od pracy polegającej na późniejszej synchronizacji obrazu i dźwięku w postprodukcji. CA-XLR2d jest zasilany przez kompatybilny aparat za pośrednictwem gorącej stopki,. Oznacz to, że nie potrzebujesz dodatkowego zasilacza, a konfiguracja pozostaje kompaktowa i czysta (zgodni producenci: Canon, Fujifilm).

Użyj mikrofonów i innego sprzętu jaki będzie potrzebny do twojej sesji

CA-XLR2d jest tak elastyczny, że można go używać z mikrofonami i sprzętem potrzebnym do konkretnej sesji filmowej. Zimna stopka na górze jest odporna na wibracje i tłumi hałas. Może utrzymać Twój ulubiony mikrofon lub bezprzewodowy odbiornik bądź nadajnik. Dzięki dwóm złączom XLR/TRS i jednemu złączu mini jack stereo 3,5-mm, możesz podłączyć praktycznie dowolny mikrofon dynamiczny lub pojemnościowy, doręczny, shotgun, krawatowy lub inny. Za pomocą wygodnych przełączników można uzyskać dostęp do zawartych funkcji przetwarzania dźwięku, takich jak automatyczny poziom, filtr górnoprzepustowy i limiter.

CA-XLR2d może również łączyć dwa kanały wejściowe. Umożliwia to kontrole wzmocnienie, a także ustawień LEVEL i LIMITER jednocześnie dla lewego i prawego kanału podczas nagrywania w stereo. Najwyższą jakość dźwięku zapewnia profesjonalna elektronika, 16/24-bitowa rozdzielczość i częstotliwość próbkowania 48 lub 96kHz.

Nie przejmuj się jeśli gorąca stopka twojego aparatu nie obsługuje cyfrowego sygnału audio lub zasilania do adaptera Tascam. Analogowy zestaw CA-XLR2d-AN współpracuje z praktycznie dowolnym aparatem, który posiada analogowe wejście audio. Przymocuj dołączony pakiet bateryjny (dwie baterie AA) i podłącz analogowe wyjście z CA-XLR2d do wejścia mikrofonowego w aparacie za pomocą dołączonego kabla audio stereo. Pozwala to korzystać z wysokiej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych i funkcji przetwarzania dźwięku oraz znacząco poprawi dźwięk nagrań filmowych.