Firma Dynacord udostępniła najnowszą wersję oprogramowania Sonicue. Aktualizacja o numerze 1.2.2 pozwala używać go na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS. Umożliwia to zdalne zarządzanie i monitorowanie pracy systemu na urządzeniach mobilnych

Nowy sposób zarządzania oprogramowaniem Sonicue zapewnia użytkownikowi bezpośredni dostęp do wszystkich parametrów systemu nawet z poziomu kolumny głośnikowej. Unikalny, wielopoziomowy interfejs użytkownika pozwala na doskonały wgląd we wszystkie kluczowe elementy systemu oraz jednoczesne wprowadzanie poprawek bez konieczności przełączania się między zakładkami.

Logika oprogramowania Sonicue odbywa się w silnikach matrycy MXE, co pozwala na kompleksowe kontrolowanie i zarządzanie systemem bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej. Inżynier systemu może stworzyć dowolny zestaw elementów do jego kontroli, indywidualnie dopasowany do końcowego użytkownika. Zarządzenie oprogramowaniem Sonicue może odbywać się niezależnie poprzez aplikację na komputerze PC, dotykowy panel TPC-1 czy urządzenia mobilne z systemem iOS.

Sonicue jest oprogramowaniem, z którego obsługą poradzi sobie zarówno początkujący, jak i zaawansowany użytkownik. Dzięki temu niezależnie od poziomu skomplikowania systemu zarządzanie jest dla każdego niezwykle proste i efektywne.

Aktualizacja oprogramowania zapewnia jeszcze prostszy sposób kontroli nowych urządzeń Dynacord wyposażonych w OCA(AES70).