Nowy aktywny system głośnikowy Zziggy to idealne rozwiązanie do przenośnych zastosowań, w których wymagane jest bogate, pełne brzmienie.

Aktywna kolumna głośnikowa z akumulatorem Zzipp Zziggy to super funkcjonalny sprzęt, bardzo łatwy w obsłudze, a dzięki łączności Bluetooth pozwala na współpracę z urządzeniami przenośnymi typu smartfon czy tablet. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu akumulatorowi, pozwala na wielogodzinne odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu.

Głośnik wyposażony jest także w 2 wejścia o przełączanej czułości, do których można podłączyć dowolne źródło, czy to mikrofonowe, liniowe czy o wysokiej impedancji. Wewnętrzny procesor DSP pozwala dodać regulowany efekt pogłosu dla uzyskania lepszego brzmienia. Dzięki Zziggy muzyka jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Kolumna ma specjalny kształt obudowy umożliwiający wiele sposobów ustawienia głośnika.

Polipropylenowa warstwa ochronna zwiększa wytrzymałość. Odbiornik Bluetooth wyposażony jest w funkcję TWS do pracy w trybie stereo. Zziggy bazuje na 6,5” przetworniku niskotonowym oraz trzech tweeterach o średnicy 2,75” z neodymową cewką. Ponadto ma wbudowany cyfrowy wzmacniacz o mocy 120W.

Oferuje pasmo przenoszenia: 60-18 000 Hz i max SPL: 114 dB. Co więcej, Zziggy wyposażony jest w 2-punktowy korektor barwy na każdym kanale. Ma też gniazdo na statyw, a zasilany jest w trybie 110-240V/50-60Hz lub z wbudowanego akumulatora litowo-jonowego (6 x 2600mA). Jego wymiary to 330 x 250 x 290 mm, a waga to jedyne 8 kg. Pokrowiec transportowy Zziggybag oraz dodatkowy akumulator Zziggybat dostępne są jako wyposażenie dodatkowe.