Monacor w swojej ofercie ma rozwiązania duńskiego producenta bezprzewodowych głośników instalacyjnych firmy Spottune. Jednym z takich urządzeń jest wszechkierunkowy (360°) Spottune OMNI REC przeznaczony do montażu w suficie podwieszanym.

Dzięki specjalnej konstrukcji obudowy gwarantuje bardziej równomierne pokrycie dźwiękiem niż standardowe głośniki sufitowe. Pozwala to na uzyskanie spójnego wrażenia słuchowego w całym pomieszczeniu, co zapewnia większy komfort słuchaczom.
Systemy nagłośnieniowe oparte na głośnikach Spottune OMNI REC wymagają mniejszej liczby głośników, w porównaniu ze standardowymi systemami głośnikowymi. Kontrola i zarządzanie głośnikami Spottune OMNI REC odbywa się poprzez łącze radiowe, za pomocą sieciowego streamera audio Spottune STREAM. Jeden sieciowy streamer audio Spottune STREAM pozwala na przesyłanie dźwięku oraz obsługę maksymalnie 30 głośników.
Łatwa instalacja i konfiguracja, jak również możliwość łatwego dostosowania systemu głośników Spottune do zmieniających się wymagań i warunków przestrzennych, czynią system idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni komercyjnych, takich jak sklepy, restauracje i bary, hotele, biura, itp.