Trzymaj, ładuj i chroń. To była mantra, która stworzyła IPORT LAUNCH, pierwszą na świecie bezprzewodową ładowarkę do iPada. Dzięki unikalnemu połączeniu ładowania indukcyjnego i wbudowanych magnesów LAUNCH zapewnia bezproblemowe montowanie i ładowanie iPada na stole lub ścianie oraz szybkie chwycenie i odejście.

Wykorzystywany przez najbardziej uznane firmy na świecie, znajduje się w niektórych z najbardziej prestiżowych domów. LAUNCH jest idealny do każdej aplikacji wszędzie tam, gdzie zainstalowane są dedykowane iPady. IPORT LAUNCH to bezprzewodowy system ładowania iPada przeznaczony do trzymania, ładowania i ochrony iPada na stole, ścianie lub w pojeździe.

Case zapewnia pełny dostęp do wszystkich przycisków iPada, mikrofonów, kamer i głośników. Jednocześnie zwiększa odporność na upadek z wysokości do 2 metrów. Magnesy umożliwiają zamontowanie etui na dowolnej stacji LAUNCH lub dowolnej metalowej powierzchni.

BaseStation szybko ładuje iPada na blacie stołu i można go obracać między orientacją pionową i poziomą. WallStation bezpiecznie montuje iPada na ścianie lub twardej powierzchni. Zasilanie odbywa się za pomocą standardowego niskonapięciowego okablowania w ścianie do 15 metrów.

Etui LAUNCH jest wodoodporne i zasila iPada przez bezprzewodowe ładowanie indukcyjne. System ładuje iPada w takim samym czasie, jak dostarczony przez Apple zasilacz. WallStation można podłączyć bezpośrednio do obwodu 12 V do uchwytu i ładowania w pojazdach, samolotach i jachtach.