biamp launch

Biamp Launch to wyjątkowa funkcja automatycznego wykrywania i strojenia urządzeń w rozwiązaniach do przetwarzania sygnału. Launch skupia ponad 40 lat doświadczenia o inżynierii dźwięku w jednym naciśnięciu przycisku, zapewniając bardziej przewidywalne wystrojenie systemu i niezmiennie wyjątkowy dźwięk w mgnieniu oka.

Jak to działa?
Launch wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału do zautomatyzowania procesu strojenia, usprawniając wdrożenie, eliminując ryzyko i zapewniając powtarzalne rezultaty.

Cechy:
– Zero programowania – Launch automatycznie wykrywa i konfiguruje podłączone urządzenia.
– Zerowa konfiguracja sieci —rozwiązania obsługujące Launch wykorzystują rozwiązania sieciowe firmy Biamp, które nie wymagają konfiguracji sieci i działają od razu po wyjęciu z pudełka.
– Automatyczne dostrajanie pomieszczenia — program Launch wykorzystuje podłączone urządzenia do pomiaru akustyki pomieszczenia i optymalizacji systemu, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk przy zerowej interwencji użytkownika.
– Proces zakończony w mniej niż 3 minuty – Biamp Launch przebiega błyskawicznie, dzięki naszym potężnym możliwościom przetwarzania sygnału.
– Raport po uruchomieniu – Po zakończeniu procesu uruchomienia generowany jest raport, który pozwala użytkownikowi zobaczyć parametry akustyki pomieszczenia przed i po procesie strojenia, jak również szczegóły wszystkich skonfigurowanych urządzeń.
– Zaplanuj ponowne uruchomienie procesu — Biamp Launch można ponownie uruchomić w dowolnym momencie za pomocą fizycznego przycisku na urządzeniu lub za pośrednictwem naszego oprogramowania do zarządzania i monitorowania urządzeń Biamp SageVue.

biamp launch