Red Bull to jedna z najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek. Dwa czerwone byki zna chyba każdy i to nie tylko z półek sklepowych, ale również ze sportu i popkultury. Austriacki brand jest obecny w niezliczonych dyscyplinach sportowych i sam jest organizatorem wielu niezwykłych projektów. Red Bull to marka w wielu obszarach wyznaczająca trendy, nowatorska i innowacyjna. Zatem również takie musiało być jej nowe biuro otwarte w połowie 2021 roku. Szybko okazało się jednak, że jest ono wyjątkowe nie tylko w skali kraju, ale również całej, międzynarodowej korporacji. Krakowska firma AV-IT Solutions zaprojektowała i dostarczyła tutaj wyjątkowy zagięty ekran, składający się z piętnastu monitorów OLED LG, unikatowy system montażowy zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Edbak, sterowanie bazujące na rozwiązaniach chmurowych i nagłośnienie skonfigurowane w oparciu o produkty marki Biamp.

O zastosowanych rozwiązaniach opowiadają: Paweł Różacki, IT Manager Red Bull Polska, Dobromir Maconko, LG Electronics Polska i Jakub Druzic, AV-IT Solutions.

 

Obszerny opis ze zdjęciami także na stronie AVIntegracje: https://avintegracje.pl/redbull-nowa-siedziba-w-warszawie-z-zagieta-sciana-wideo-lg-oled-i-naglosnieniem-biamp/