ŻeromPark

Opisywany obiekt sportowy otwarto ponownie w sierpniu b.r. po dwuletnim remoncie i składa się on z kilku stref, rozłożonych na trzech poziomach. Strefa główna to strefa basenowa z basenem głównym o długości 25. metrów, brodzikiem dla dzieci i wannami spa. Druga, położona obok strefa, to nauka pływania z gimnastyką korekcyjną i specjalnym basenem o długości 12 metrów i szerokości 6 metrów. Na najniższym poziomie obiektu znajduje się saunarium, a nad strefą basenową, na najwyższym poziomie ŻeromParku znajduje się strefa fitness z siłowniami, miejscem do gimnastyki korekcyjnej i salą do ćwiczeń TRX.

Wielostrefowy system nagłośnienia
Główny system nagłośnienia jest podzielony na niezależne strefy i obejmuje: basen sportowy 25 m, basen 12 m, saunarium, przestrzenie komunikacyjne oraz salę do gimnastyki korekcyjnej.

ŻeromPark

Nagłośnienie hali basenowej
Do nagłośnienia hali basenowej wykorzystano odporne na działanie czynników atmosferycznych urządzenia głośnikowe RCF. Zestawy głośnikowe RCF P2110T, charakteryzujące się dużą efektywnością, odpowiadają za nagłośnienie basenu głównego. Mniejszy basen oraz przestrzeń komunikacyjna pomiędzy obydwoma basenami, są nagłaśniane przez zestawy głośnikowe z serii MQ (model MQ80P). To niewielkie zestawy głośnikowe z wielofunkcyjnym uchwytem, umożliwiającym łatwy montaż i łączenie głośników w klastry do trzech sztuk. Zestawy mogą pracować zarówno w systemach stałonapięciowych, jak i niskoimpedancyjnych. Sygnał do urządzeń głośnikowych RCF doprowadzają wzmacniacze mocy ASHLY Audio ne8250 oraz wzmacniacz pema8250, który to jednocześnie spełnia rolę głównej matrycy.
Sterowanie systemem odbywa się globalnie za pomocą sterownika ASHLY FR-8. Lokalne sterowanie i podłączanie źródeł dźwięku możliwe jest dzięki prostym w obsłudze, ściennym mikserom szwajcarskiej firmy g+m elektronik ag z serii APS-440.

ŻeromPark

Nagłośnienie strefy fitness i sali do ćwiczeń TRX
Dodatkowo w obiekcie przewidziano dwa dodatkowe, niezależne systemy. Nagłośnienie w sali do ćwiczeń TRX oparto o sufitowe zespoły głośnikowe RCF MQ50c, które dzięki kompaktowym wymiarom i obudowie z otworem typu bass-reflex, zapewniają szeroki użyteczny zakres częstotliwości, co pozytywnie przekłada się na jakość odtwarzanej muzyki i zrozumiałość mowy. Dla siłowni przewidziano monitory RCF MR40T, wyróżniające się kompaktowymi rozmiarami i dobrym brzmieniem. Oba systemy uzupełniono o subwoofery. Za wzmocnienie sygnałów odpowiadają dwukanałowe wzmacniacze RCF klasy D serii DMA (model DMA 162P oraz DMA 162) z wbudowaną prostą matrycą DSP oraz dedykowanymi do zastosowanych zestawów głośnikowych filtrami FIR. Jako uzupełnienie systemów dostarczono szereg elementów i peryferii, niezbędnych do prowadzenia wydarzeń przewidzianych w obiekcie, między innymi mikrofony bezprzewodowe i pulpitowe.

Zainteresowały cię opisane rozwiązania i wykorzystane urządzenia?
Skontaktuj się z nami - pomożemy, doradzimy, odpowiemy na Twoje pytania.
mail reklama@avintegracje.pl