insight-4K-duallaser1

Digital Projection INSIGHT 4K HFR 360

Digital Projection w swojej ofercie posiada innowacyjny projektor 3D znoszący ograniczenie ilości wyświetlanych klatek podczas projekcji dla kilku osób.

Zanim na rynku pojawił się najnowszy projektor od Digital Projection technologia 3D wnosiła pewne ograniczenia. Mianowicie w trakcie projekcji każdy użytkownik widział identyczny obraz, niezależnie od miejsca, w którym się znajdował. Jednak technologia 3D Multi-View marki Digital Projection ponownie wyprzedziła konkurencję, dzięki projektorowi INSIGHT 4K HFR 360, który oferuje niespotykane dotychczas, wciągające i interaktywne wrażenia 3D.
Dzięki 3D Multi-View osoby uczestniczące w projekcji 3D są śledzone przez urządzenie, co sprawia, że każdy z nich doświadczy identycznych wrażeń – niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.
Ponadto dotychczas większa ilość wyświetlanych klatek na sekundę oznaczała mniejszą rozdzielczość. Jednak inżynierowie z Digital Projection nie mogli się z tym pogodzić, a ich badania przyczyniły się do zniesienia wspomnianego ograniczenia. Najnowszy projektor INSIGHT 4K HFR 360 pracuje natywnie w jakości 4K i umożliwia wyświetlenie obrazu z prędkością łączną do 360 kl./s, co oznacza, że sześciu osobom uczestniczących w projekcji dostarczony zostanie obraz w 4K/60 FPS. Pisząc ściślej zamiast dostarczania 120 klatek na sekundę, co jest wystarczające dla pojedynczej projekcji 3D, INSIGHT 4K HFR 360 zapewnia 360 klatek na sekundę w natywnej rozdzielczości 4K, umożliwiając twórcom treści wyświetlanie trzech niezależnych widoków 3D za pomocą tylko jednego projektora. Co więcej, dodanie do systemu drugiego projektora zwiększa możliwość realizacji projekcji 3D dla sześciu osób.

Najchętniej czytane

Evoko Naso

Firma Evoko projektuje systemy rezerwacji sal od 2009 roku. Nowy system upraszcza proces rezerwacji pomieszczeń do minimum.  Evoko Naso wyposażone...

ATEN VM3250

Oferta marki ATEN rozszerzona została o nową matrycę przeznaczoną dla wymagających  instalacji AV. Druga generacja modularnej matrycy oznaczonej symbolem VM3250...