Digital Projection w Kuwait Habitat Museum

Specjaliści w dziedzinie integracji – firma SMARTENTITY wybrała projektor E-Vision 13K z technologią wzmocnienia koloru Red Laser do interaktywnych wystaw w Muzeum Środowiska w Kuwejcie.

 

Główną atrakcją muzeum jest 26-metrowa projekcja audiowizualna prezentująca piękno różnorodnej przyrody Kuwejtu w postaci spektakularnych panoramicznych widoków. Jest to ulubiona wystawa gości muzeum od czasu swojej premiery. W związku z tym zarząd muzeum postanowił zainwestować w nowe projektory, aby uwolnić pełny potencjał wystawy. Zwrócił się do zaufanego integratora, by skorzystać z ich wiedzy, porady i ekspertyzy. W cały projekt począwszy od wyboru urządzeń po instalację i kalibrację bardzo aktywnie zaangażowani byli przedstawiciele Digital Projection.

W celu pokrycia 26 metrów ekranu zainstalowanych zostało 7 projektorów E-Vision 13K. Dodatkowe 4 jednostki E-Vision wykorzystano do pokrycia powierzchni stołu o wymiarach 4 x 3 m. Dzięki technologii Red Laser te jednochipowe projektory DLP oferują najbardziej żywe, realistyczne i nasycone kolory. Integrator, firma SMARTENTITY była bardzo zadowolona ze współpracy z Digital Projection i zapowiedziała jej kontynuację przy kolejnych projektach.

Najchętniej czytane

Edbak VWPOP40

Firma Edbak słynąca z profesjonalnych systemów mocowania ekranów w swojej ofercie ma model typu pop-out o nazwie VWPOP40. Prezentowany uchwyt cechuje się mikroregulacją...

Shure IntelliMix Room

Pierwsze oprogramowanie do przetwarzania dźwięku w pełni zoptymalizowane dla mikrofonów konferencyjnych Shure. Bazuje na programowym przetwarzaniu dźwięku na potrzeby konferencji...