Innowacje w zakresie nowych technologii komunikacji wizualnej nie mogły także ominąć znanej już od lat technologii ekranów LED. Najnowszą odsłoną są transparentne ekrany LED pozwalające tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje.

 

Technologia transparentnych paneli inexLED-T wykorzystywana może być praktycznie wszędzie. Jej największą zaletą jest bardzo wysoka przejrzystość paneli, dochodząca nawet do 90%. Moduły takie mogą być instalowane w każdym miejscu. Od witryn sklepów i biur, poprzez przeszklenia całych fasad, a skończywszy na dedykowanych rozwiązaniach wewnętrznych. Ekrany transparentne serii inexLED-T występują w szerokiej gamie rozmiarów i rozdzielczości. Pełna skalowalność modułów pozwala na budowę ekranów w dowolnych rozmiarach i dowolnej formie.Wysoka przezierność ekranów zbudowanych w oparciu o panele inexLED-T sprawia, że witryny sklepów, restauracji czy salonów sprzedaży zyskują nowe pole eksploatacji. Instalacja transparentnych paneli inexLED-T nie tylko nie ogranicza w istotny sposób dostępu światła z zewnątrz do wnętrza pomieszczeń. Pozwala też na wyświetlanie doskonałej jakości contentu reklamowego czy informacyjnego. Co więcej, elementy scenografii witryn mogą być w doskonały sposób uzupełniane przez wyświetlany obraz, co razem pozwala oddziaływać na widza w całkowicie nowy i niepowtarzalny sposób.

Wyświetlacze inexLED-T pozwalają tworzyć nowe wrażenia estetyczne, zaskakujące swoją formą odbiorców, przez co skuteczniej oddziałują na potencjalnego klienta. Wysoka jakość paneli serii inexLED-T to także długa, bezawaryjna praca wynosząca 100 000 godzin. Wysoka efektywność energetyczna sprawia, że ekrany transparentne zużywają o 50% energii mniej niż inne podobne produkty. Średnie zużycie energii nie przekracza 300W/m2 (niektóre modele pobierają średnio tylko 240W/m2). To sprawia, że są jednymi z najoszczędniejszych spośród dostępnych na rynku rozwiązań. Szeroki zakres wymiarowy oraz pełna gama rozdzielczości stwarza możliwość realizacji instalacji w każdym miejscu, tak aby jakość i wielkość wyświetlanego obrazu dobrana była optymalnie do lokalizacji i kręgu odbiorców przekazu.

Konstrukcja modułowa to oszczędność czasu podczas procesu instalacji, a poprzez to także mniejsza uciążliwość dla właściciela obiektu. Moduły inexLED-T można instalować zarówno w wersji stojącej, jak i podwieszanej, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększa się pole ich zastosowania. Ekrany transparentne można także montować na elewacjach budynków lub fasadach szklanych. Wszędzie tam, gdzie montaż wewnętrzny jest niemożliwy, zastosowanie znajduje wersja w wykonaniu zewnętrznym. Zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych, jak również cechująca się wysoką jasnością przekraczającą 5000 cd/m2. Niska waga i aluminiowa konstrukcja pozwalają na montaż ekranów nawet na szklanych fasadach. Wodoodporna konstrukcja cabinetów (klasa szczelności IP65), pozwala na ich stosowanie w każdych warunkach atmosferycznych.