Między 9 a 18 października – z uwzględnieniem epidemicznych środków ostrożności – odbyła się 36. edycja Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Jak co roku projektory wykorzystujące technologię 3CLD dostarczyła firma Epson, wieloletni partner wydarzenia.

 [ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Przez ponad tydzień widzowie tej jednej z najważniejszych imprez filmowych w Polsce mieli możliwość obejrzenia produkcji z kilkudziesięciu krajów świata, w tym wielu premier.

Firma Epson, stały partner festiwalu, w tym roku dostarczyła projektory wyposażone w technologię 3LCD. Zapewnia ona wyświetlanie jednakowego natężenie światła białego i barwnego. Co za tym idzie najwyższą jakość emitowanego obrazu i reprodukcją kolorów. Udostępnione projektory wykorzystujące laserowe źródło światła serii L (EB-L610, EB-L615 i EB-L400) oraz EB-2265U. To wydajne urządzenia sprawdzające się w zastosowaniach edukacyjnych, ale też biznesowych.

– Jako wieloletni partner WFF mamy przyjemność wspomagać organizatorów w organizacji tego interesującego wydarzenia. Jest to kolejny przykład, że urządzenia firmy Epson świetnie sprawdzają się w wymagających warunkach. Łatwy w konfiguracji projektor EB-Z11000W jest idealnym rozwiązaniem do dużych obiektów. Technologia 3LCD gwarantuje najwyższą jakość. Jest nieodzowna przy realizacji wydarzeń tej rangi co WFF – mówi Ewa Pytlak z Epson Polska.