ess harman

Już w listopadzie odbędą się 4 cztery bardzo ciekawe szkolenia podczas  których poruszone zostaną bardzo uniwersalne tematy dotyczące projektowania systemów audio. Webinaria prowadzone będą w języku angielskim przez ekspertów branży.

ess harman

4 listopada 2021 r – 11:30, czas trwania 90 minut

W tym webinarze zostaną omówione głośniki sufitowe i wiszące z serii Control Contractor. Zdobyta wiedza będzie pomocna podczas wyboru odpowiedniego produkt do instalacji a to dlatego, że uczestnicy zostaną poprowadzeni przez pełną gamę produktów i ich technologii. Do obliczenia typu głośnika, doboru dyspersji i ilości głośników wymaganych dla wymiarów danej przestrzeni wykorzystane zostanie oprogramowanie JBL Distributed System Design (DSD). Zaprezentowane zostanie również kilka przykładów zastosowań dla tej serii głośników.

REJESTRACJA: https://harman.remote-learner.net/mod/facetoface/signup.php?s=5573

 

ess harman

11 listopada 2021 r – 11:30, czas trwania 90 minut

W tym webinarze zostaną omówione głośniki do montażu powierzchniowego z serii Control Contractor.Pomoże to wybrać odpowiedni produkt do konkretnej instalacji, ponieważ i tu uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez gamę produktów i ich technologie. Zademonstrowany zostanie również sposób, jak wybrać typ głośnika na podstawie specyfikacji i znanego rozmiaru/typu pomieszczenia wraz z przykładami.

REJESTRACJA: https://harman.remote-learner.net/mod/facetoface/signup.php?s=5574

ess harman

18 listopada 2021 r – 11:30, czas trwania 90 minut

Webinarium poświęcone głośnikom kolumnowym, fizycznym zasadom źródeł liniowych oraz szczegółom opatentowanej technologii JBL Constant Beamwidth.

Tym razem omówiona zostanie seria i akcesoria JBL CBT oraz to, jak kolumny JBL przełamują bariery pod względem wydajności, wszechstronności i przystępności cenowej. Z pomocą kalkulatora CBT przedstawionych zostanie kilka ogólnych wskazówek dotyczących projektowania JBL CBT. Webinarium przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć zastosowanie głośników kolumnowych w praktyce.

Za uczestnictwo zostaną przyznane punkty AVIXA: CTS 0.75, CTS-D 0.75, CTS-I 0.75

REJESTRACJA: https://harman.remote-learner.net/mod/facetoface/signup.php?s=5569

ess harman

25 listopada 2021 r – 11:30, czas trwania 90 minut

Webinarium poświęcone będzie teorii, która kryje się za aktywnym kształtowaniem wiązki w zestawach głośnikowych JBL Intellivox, Uczestnicy dowiedzą się jak projektować i jak poprawnie wdrożyć system JBL Intellivox.

To webinarium będzie poświęcone kolumnom głośnikowym JBL Intellivox z aktywnym kształtowaniem wiązki. Zaprezentowane zostanie jak projektować i jak poprawnie wdrożyć system Intellivox (w tym jak wykorzystać oprogramowanie JBL Professional Rapid DDS).

I tu za uczestnictwo zostaną przyznane punkty AVIXA: CTS 0.75, CTS-D 0.75, CTS-I 0.75

REJESTRACJA: https://harman.remote-learner.net/mod/facetoface/signup.php?s=5570

ess harman

Zapraszamy!