Niezmiernie miło nam zakomunikować, że w ofercie firmy SoundTrade pojawiła się nowa marka – FBT Audio Contractor! Jest to grupa produktowa znanej włoskiej marki FBT, która obejmuje rozwiązania dla instalacji dźwiękowych, m.in. systemy rozgłoszeniowe, systemy ewakuacyjne, nagłośnienie 100V i wiele innych.

FBT to włoski producent wysokiej jakości systemów nagłośnieniowych. W 1998 roku powstała nowa linia produktów nazwana FBT Audio Contractor. Uzupełniała ona ofertę producenta w dziedzinie nagłośnienia instalacyjnego, układów powiadamiania alarmowego, wielostrefowych systemów rozgłoszeniowych oraz systemów konferencyjnych.

Należy podkreślić fakt, że firma FBT dbała zawsze o jakość produkcji, opierając jej główną część w fabryce położnej we Włoszech. Przekłada się to na wysoką bezawaryjność oferowanych produktów, co ma niebagatelne znaczenie w wymagających instalacjach audiowizualnych.

Produkty marki FBT Audio Contractor można spotkać w wielu prestiżowych lokacjach, gdzie zapewniają świetną jakość dźwięku w najróżniejszych warunkach akustycznych.