Głośnik instalacyjny QSC AD-S5T

QSC przedstawia AD-S5T, dwudrożny system głośników 5,25”, który oferuje integratorom opcję premium dla szerokiej gamy zastosowań wzmacniających dźwięk na pierwszym planie i w tle, gdzie wydajność, zasięg i estetyka są najważniejsze.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

– Zaprojektowaliśmy AD-S5T na tym samym fundamencie, co reszta nagradzanej serii QSC AcousticDesign, która stała się podstawą w branży instalacji wymagających wyrafinowanych wrażeń dźwiękowych – mówi Travis Nie, menedżer produktu w dziale Installed Loudspeakers, QSC. – Ten nowy głośnik 5,25” oferuje integratorom kolejną opcję montażu powierzchniowego, aby z łatwością zaspokoić potrzeby każdego klienta, który chce poprawić ogólne wrażenia dźwiękowe i zapewnić słuchaczom niezapomniane wrażenia.

Seria AcousticDesign obejmuje szeroką gamę rozmiarów i typów obudów (do montażu powierzchniowego, wiszącego, sufitowego, kolumnowego i SUB/SAT) i zapewnia spójną charakterystykę dźwiękową w całej linii, umożliwiając mieszanie i dopasowywanie obudowy w jednej instalacji. Ponadto, wykorzystując natywne wzmacniacze sieciowe Q-SYS™, w tym wzmacniacze z serii CX-Q, lub samodzielne wzmacniacze przetwarzające QSC DSP, integratorzy mogą skorzystać z Intrinsic Correction™, zastrzeżonego algorytmu dźwiękowego dla głośników QSC, który pomaga jeszcze bardziej zredukować konfigurację, czas i proces strojenia.

Aby ułatwić instalację, AD-S5T zawiera system X-Mount™, który umożliwia ustawienie i montaż głośnika pod różnymi precyzyjnymi, powtarzalnymi kątami bez ślizgania się w czasie. Jest dostępny w kolorze czarnym (RAL9011) lub białym (RAL9010) i umieszczony w wytrzymałej obudowie ABS, aby z łatwością wytrzymać najtrudniejsze warunki pogodowe.

Najchętniej czytane