Stem Audio przedstawia głośnik Stem Speaker – nowy element systemu Stem Audio Ecosystem.

Stem Speaker ma 9-calowy głośnik i jest zasilany PoE+. Mocny przetwornik i wbudowana technologia zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe w sali konferencyjnej każdego typu. Różne opcje mocowania – na suficie, na ścianie lub na blacie – dają większą swobodę przy dobieraniu miejsc dla elementów Ecosystemu i tym samym pozwolą na lepsze wypełnienie sali odtwarzanym dźwiękiem i lepszy odbiór dźwięku z sali przez mikrofony Ecosystemu.
Speaker bardzo prosto integruje się z sieciowym ekosystemem Stem Audio, bardzo łatwo konfigurowalnym i zarządzalnym poprzez aplikację webową. Ecosystem Stem Audio obsługuje w ramach jednego środowiska do 10 elementów Wall, Ceiling, Table i Speaker w jednym pomieszczeniu.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy rozszerzyć nasz ekosystem o Stem Speaker. Klienci zyskują nowe urządzenie, dzięki któremu mogą dostosować dźwięk w każdym pomieszczeniu dokładnie tak, jak tego chcą. Speaker stanowi dzisiaj doniosły wkład w rozwój naszego Ecosystemu, a w przyszłości nowych elementów pojawi się o wiele więcej
– mówi Jacob Marash, dyrektor zarządzający w Stem Audio.