CODA Audio HOPS7-Pro

Firma CODA Audio ogłosiła rozszerzenie swojej elastycznej serii HOPS-Pro (High Output Point Source), wprowadzając nowy model HOPS7-Pro.

Najmniejszy z serii – zaledwie 518 mm x 190 mm x 273 mm – HOPS7-Pro dostarcza niezrównaną moc dzięki swojej ultrakompaktowej konstrukcji. Jest to wysokowydajna, dwudrożna, wszechstronna jednostka pełnozakresowa, wyposażona w unikalny 1,75-calowy neodymowy przetwornik pierścieniowo-membranowy średnio/wysokotonowy oraz podwójne 6,5-calowe neodymowe przetworniki stożkowe o ultraniskich zniekształceniach, z wysoką mocą znamionową 1000W (AES).

Zgodnie z wszechstronnością serii HOPS-Pro, HOPS7-Pro wyposażony jest w najnowszą technologię CODA DAC (Dynamic Airflow Cooling), która znacznie poprawia odprowadzanie ciepła, redukując kompresję mocy i zwiększając maksymalny osiągalny SPL do imponujących 139 dB.

W przeciwieństwie do standardowej serii HOPS, która ma stałą kierunkowość, wszystkie modele Pro, w tym HOPS7-Pro, posiadają obrotowe falowody instafit umieszczone za grillem z szybkim zwolnieniem, do którego demontażu nie są potrzebne narzędzia. To umożliwia elastyczną regulację kierunkowości z opcjami 80° x 50° i 120° x 60° w orientacji pionowej lub poziomej.

CODA Audio HOPS7-Pro

Wszystkie produkty serii HOPS-Pro wykorzystują przełomowe technologie, które można znaleźć w produktach liniowych CODA, przyczyniając się do dalszej synergii oferty CODA Audio. HOPS7-Pro współdzieli technologie i cechy z serią N-Series, co zapewnia łatwe łączenie systemów liniowych i punktowych.

Ważący zaledwie 9,2 kg HOPS7-Pro jest wyposażony w zestaw akcesoriów umożliwiających montaż zarówno w pionie, jak i poziomie, co zapewnia maksymalną łatwość użycia i elastyczność w każdej aplikacji. Dzięki łatwemu montażowi, HOPS7-Pro stanowi idealne kompaktowe rozwiązanie dla mniejszych obiektów i zastosowań, bez kompromisów w zakresie mocy. Konstrukcja obudowy dodatkowo zwiększa wszechstronność, umożliwiając wykorzystanie urządzenia jako niezwykle kompaktowego, wysokowydajnego monitora scenicznego.

CODA Audio HOPS7-Pro