W dniach 23-24.09.2021 odbędzie się 12 edycja Sharp/NEC Competence Days. Jest to największe spotkanie firm integratorskich branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz rynku meeting rooms. W tym roku w nazwie pojawiło się określenie Hybrid co oznacza, że masz wybór, czy wziąć udział w konferencji na żywo (liczba miejsc ograniczona), czy uczestniczyć w wersji Online. Bez względu na formę, każdy z Uczestników weźmie udział w pokazach sprzętu i warsztatach Hands On oraz wysłucha sesji wykładowych.

Konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days jest świetną okazją do poszerzenia współpracy i omówienia planów biznesowych na przyszłość. Wszyscy jesteśmy spragnieni biznesowych spotkań i rozmów face to face – i to właśnie zapewni ta konferencja Uczestnikom na żywo. Program tegorocznej edycji przewiduje jeszcze więcej czasu na tego typu spotkania. Event Online wykorzystując platformę Meeting15 – również stwarza doskonałe możliwości do networkingu. Podczas dwóch dni konferencji Sharp/NEC – Uczestnicy będą mogli brać udział w sesjach HANDS ON, prezentujących praktyczne działanie omawianych rozwiązań. To priorytet tej edycji szkolenia. Podczas warsztatów będzie można bezpośrednio zapoznać się ze sprzętem i rozwiązaniami poszczególnych wystawców. Będzie oczywiście można zadawać pytania. Jedyne czego niestety nie doświadczą Uczestnicy wersji Online, to możliwości fizycznego dotknięcia prezentowanych sprzętów. Wynagrodzą im to video w formie POV, tak, żeby czuli się, jakby byli na miejscu. Warsztaty HANDS ON jako forma zdobywania wiedzy, zyskały w kilku ostatnich latach bardzo dużą popularność zarówno wśród Uczestników, jak i Wystawców. Dlatego w hybrydowej wersji konferencji organizator kładzie na nie szczególny nacisk.

Produktowymi gwiazdami tej edycji na pewno będą nowe ekrany LED oraz NEC WD551. Podczas eventu po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną tak szerokiej publiczności najnowsze rozwiązanie interaktywne NEC MultiSync WD 551 z certyfikatem Microsoft Teams.

Najważniejszymi tematami Sharp/NEC konferencji będą:

 • Nowe monitory do Digital Signage – linia Message z oprogramowaniem do DS NEC Media Player MPi4, nowa generacja serii E
 • Smart Office – Premiera najnowszego NEC Collaboration Display, desktopy z USB-C – jeden wielofunkcyjny kabel
 • Obraz w wielkim formacie – najnowsze projektory instalacyjne, ściany wideo, ekrany LED – pełne portfolio rozwiązań
 • Meeting & Collaboration – boom na rozwiązania do nowoczesnych sal konferencyjnych – InfinityBoard, seria CB, projektory z serii ME i P
 • Control Room – autokalibracja ściany wideo, elastyczne zarządzanie wyświetlaną treścią dzięki Hiperwall
 • 2021 – LED YEAR! Stale poszerzająca się oferta, najnowsze realizacje, wsparcie od Sharp/NEC

Wśród prelekcji nie zabraknie również tematów:

 • Interaktywne monitory z Android – seria NEC CB do rozwiązaniach biznesowych
 • Monitory do budowy ścian wideo – przyszłość rozwiązań od Sharp/NEC
 • Specjalistyczne ekrany LED w zastosowaniach control room – LED vs LCD – czy czas na ekrany LED już nastał?
 • Projektory instalacyjne i semi instalacyjne NEC (seria PE P PA oraz PX)
 • USB C – przyszłość rozwiązań desktopowych
 • Nowe komputery Intel SDM

 

Podczas Sharp/NEC Hybrid Competence Days nie zabraknie konkursów dla Uczestników! Dla Uczestników obecnych na miejscu – nastąpi powrót do tradycyjnego konkursu dla aktywnych. Żeby zawalczyć o nagrody od Sharp/NEC oraz pozostałych Sponsorów i Patronów Medialnych trzeba będzie m.in. wypełnić swoje konferencyjne „paszporty” naklejkami z podróży po całej strefie EXPO. Z kolei poprzez platformę Meeting15 dla Uczestników zdalnych zrealizowane zostaną konkursy online. A więc bez względu na to, w jakiej formie uczestniczysz w konferencji – opłaca się brać w niej udział i słuchać uważnie!

Na bieżącej edycji konferencji nastąpi powrót do Gali wręczenia Sharp/NEC Awards, na której przekazane zostaną statuetki najlepszym partnerom biznesowym na żywo. Oczywiście Uczestnicy wersji Online również będą mogli zobaczyć to wydarzenie. Szczególnie po tak trudnym dla branży roku, uhonorowani zostaną Ci, którzy mimo przeciwności rozwijali swój biznes w oparciu o rozwiązania Sharp/NEC. Wraz z Sharp/NEC Display Solutions konferencje współtworzą Aten, Matrox, Jabra, Logitech, Shure, Symetrix, Visionary Solutions, Sennheiser, QSC, AMX, NewTek, JBL, Biamp oraz Edbak.

Na stronie wydarzenia znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące konferencji, takie jak miejsce i wskazówki dojazdu, program, ramy czasowe czy prosta instrukcja do platformy Meeting15. Tam też możliwa jest rejestracja do której zachęcamy.

Serdecznie zapraszamy!