iiyama konkurs

iiyama zaprasza na konkurs pt. Pokaż światu swój projekt

Wszędzie tam, gdzie potrzebne są dotyk i najnowsze technologie, znajdziecie produkty iiyama, bo ich oferta to nie tylko monitory dla graczy i do użytku biurowego, ale również rozwiązania profesjonalne. Bogate portfolio tych ostatnich liczy już 70 wyświetlaczy dotykowych i ok. 50 monitorów wielkoformatowych, w rozmiarach od 10 do 98 cali, dzięki którym partnerzy z całego świata tworzą kompleksowe instalacje dopasowane do ich potrzeb. Szkoły, muzea, salony samochodowe, centra handlowe, restauracje, strefy zabaw dla dzieci… to miejsca, w których działają wyświetlacze iiyama.

Jeżeli i Państwo zdecydowaliście się na rozwiązana iiyama i chcecie pokazać innym możliwości, jakie dają monitory dotykowe i wielkoformatowe, to zapraszamy do udziału w konkursie. “Pokaż światu swój projekt” to wyjątkowa inicjatywa dla partnerów iiyama, w ramach której można pochwalić się ciekawymi instalacjami, a w zamian zdobyć atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać na adres [email protected] zdjęcia swojego projektu z wykorzystaniem monitorów iiyama, zrealizowanego w ciągu 3 ostatnich lat.

Na zgłoszenia organizator czeka w terminie od 05.10.2020 do 06.11.2020 r. Autorzy najciekawszych instalacji mogą liczyć na atrakcyjne nagrody:
I miejsce – 34’’ XUB3493WQSU-B1 lub 2 x 27’’ XUB2792UHSU-B1 i worek gadżetów
II miejsce – 32’’ XB3288UHSU-B1 lub 2 x XUB2595WSU-B1 i worek gadżetów
III miejsce – 27’’ XUB2792QSU-B1/W1 lub 3 x 24’’ XUB2492HSU-B1/-W1 i worek gadżetów

Dodatkowo wyróżnionych zostanie 10 projektów, za które wręczymy nagrody pocieszenia w postaci walizek lub lodówek turystycznych iiyama. Zwycięskie projekty zostaną opublikowane w magazynach branżowych, na stronie http://iiyama.com/pokaz-nam-swoj-projekt oraz w mediach społecznościowych. https://www.linkedin.com/company/iiyama-polska/ i https://www.facebook.com/iiyamapolska.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://iiyama.com/pokaz-nam-swoj-projekt.

Najchętniej czytane