Firma WiseClubs zainstalowała dostarczone przez Phono Media kolumny głośnikowe Martin Audio Adorn w przestrzeni gastronomicznej Fabryczna 13 w Krakowie.

Fabryczna 13 to nowa, niemająca sobie równych przestrzeń gastronomiczna w samym sercu Krakowa. Tutaj na powierzchni 1500 metrów kwadratowych, spotykają się kuchnie z różnych zakątków świata. Na gości czeka kilka barów i kawiarni czy połączony z restauracją browar miejski Nowa wytwórnia. Niewątpliwą atrakcją kompleksu jest ogromne zadaszone patio, z zewnętrznym barem, gdzie szczególnie wiosną i latem można spędzić wraz z przyjaciółmi długie godziny przy wyjątkowych koktajlach.

Zaprojektowaniem i instalacją nagłośnienia dla tej przestrzeni zajęła się krakowska firma WiseClubs. Zastosowała ona w tym projekcie dostarczone przez Phono Media, zwieszane kolumny Martin Audio Adorn.

Możliwość podwieszenia ich pod sufitem znacząco ułatwiła całą procedurę instalacji. Ponadto ich wygląd i kolorystyka idealnie wpasowały się w architekturę tej przestrzeni. Niewątpliwą zaletą jest również to, że pojedynczy głośnik Adorn jest w stanie nagłośnić duży obszar znajdujący się pod nim. Pozwoliło to na nagłośnienie dużej i długiej przestrzeni przy zastosowaniu stosunkowo niedużej liczby głośników zainstalowanych tylko w dwóch rzędach. Ograniczyło to znacząco koszty całego wdrożenia i przyspieszyło instalację.

Chcesz się przekonać, jak głośniki Adorn sprawdzą się w Twojej przestrzeni? Skontaktuj się z Phono Media!