Mieszkańcy Warszawy powinni koniecznie udać się do Parku Ujazdowskiego. Tam znajduje się restauracja Klonn nagłośniona za pomocą systemów Martin Audio i ECLER.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Restauracja Klonn to kolejny śmiały projekt jednego z najbardziej uznanych w Polsce architektów: Mirosława Nizio i jego studia Nizio Design International. Nazwa restauracji pochodzi od 200-letniego drzewa, pomnika przyrody, który rośnie w pobliżu. To przestrzeń, gdzie natura spotyka się ze sztuką, z wyśmienitą kuchnią, graną wieczorami muzyką na żywo i programem wydarzeń kulturalnych. Do tej wyjątkowej pod względem architektury i lokalizacji przestrzeni firma Phono Media miała przyjemność dostarczyć sprzęt.

Za dźwięk na zewnątrz restauracji odpowiada pięć zestawów głośnikowych ECLER eMOTUS5OD. Jest to konstrukcja przeznaczona do pracy na wolnym powietrzu dzięki stopniu ochrony IP65. Dwudrożna kolumna ma 5” woofer oraz 1” tweeter i oferuje moc 40W RMS przy 8W.

W restauracji zainstalowanych jest pięć głośników sufitowych Martin Audio C6.8T oraz dwa sufitowe głośniki ECLER IC6. Martin Audio C6.8T charakteryzuje się dużym kątem propagacji dźwięku wynoszącym aż 150° do częstotliwości 7 kHz. Jest to również dwudrożna konstrukcja, ale tym razem z 6,5” wooferem oraz 0,8” kopułkowym tweeterem. Oferuje maksymalny SPL na poziomie 112dB Peak.

ECLER IC6 bazuje na 6” wooferze i 1” tweeterze, oferując moc 40W przy 8W.

Cały system zasilany jest przez wzmacniacz strefowy ECLER eHSA4-150, który oferuje cztery kanały o mocy 150W RMS i przystosowany jest do instalacji wysoko impedancyjnych. Ponadto, ma cztery kanały wejściowe mono, zabezpieczenia cieplne, przeciążeniowe oraz limitery.

Całość uzupełnia mikser ECLER eSAM603, wyposażony w sześć kanałów wejściowych i trzy wyjściowe. Taka konfiguracja z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia dźwiękowe. Zapraszamy w gościnne progi Klonnu!