Dla jednych zakupy to prawdziwa przyjemność, dla innych to przykra konieczność. Nie wszyscy lubią spędzać czas w galeriach handlowych, chodzić po sklepach, wybierać, przymierzać, szukać. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, z pewnością docenisz wygodę, jaką dają infokioski w przestrzeniach handlowych. Dzięki nim możesz w łatwy sposób sprawdzić mapki sklepów, godziny ich otwarcia, asortyment, a także już w samym sklepie uzyskać informacje na temat dostępnych rozmiarów, materiałów czy kolorów.

W centrach handlowych mamy do czynienia zarówno z wielkimi przestrzeniami sklepowymi, jak i z niewielkimi butikami. Bez względu na to, jaką przestrzenią dysponujemy, w ofercie firmy iMedia znajdziemy idealne dla każdego pomieszczenia rozwiązanie. Aranżacja małych wnętrz wymaga kompromisów, dlatego warto postawić na model o niewielkich gabarytach, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu oraz ułatwia obsługę osobom niepełnosprawnym. Możliwość dobrania indywidualnej kolorystyki pozwoli idealnie wpasować się w każde wnętrze. Infokiosk sprawdzi się doskonale jako terminal prezentacyjny lub informacyjny. Ponadto ergonomiczny design pozwala uniknąć odbić refleksów świetlnych dzięki nachyleniu płaszczyzny ekranu dotykowego, a odległość monitora od oczu zapewnia objęcie wzrokiem całej jego powierzchni bez konieczności kręcenia głową. Chcąc uzyskać jeszcze większą funkcjonalność, warto wybrać model, który dodatkowo pozwala na zabudowę szeregu urządzeń dodatkowych, takich jak drukarka termiczna, czytnik kart czy skaner kodów. Pomimo tych wszystkich możliwości infokiosk nie traci nic ze swojej lekkości.

Aby zrobić na klientach jak największe wrażenie i mieć pewność, że treści wyświetlane będą przyciągać uwagę odbiorców, warto postawić na model bazujący na wielkoformatowym ekranie dotykowym, współpracującym z wydajną jednostką centralną do wyświetlania obrazu w rozdzielczości Full HD lub 4K. W połączeniu z minimalistyczną, nieformalną, a jednak elegancką estetyką wizualną otrzymujemy infokiosk idealny do zastosowań zarówno w eleganckim salonie z odzieżą, jak i salonie samochodowym czy galerii. Duży ekran dotykowy totemu wręcz zachęca do interakcji, zaś nakładka dotykowa PCT MultiTouch umożliwia użytkownikowi intuicyjną komunikację z urządzeniem, a interaktywny interfejs – swobodny wybór prezentowanych informacji. Liczba korzyści wynikających z użytkowania infokiosku sprowadza się nie do pytania, czy warto go mieć, lecz – który model wybrać. A w tym najlepiej pomogą Wam specjaliście z firmy iMedia.