DC450 tworzy inspirującą przestrzeń, w której nawet najmniejsze obiekty można powiększać do ogromnego 100-calowego ekranu, aby uzyskać bardziej szczegółową prezentacje. Nauczyciele, prezenterzy i studenci mogą teraz udostępniać nawet najmniejsze przedmioty lub szczegółowe eksperymenty większej grupie odbiorców za pomocą wizualizerów Optoma. Odpowiedni do sal lekcyjnych, sal wykładowych, sal konferencyjnych i audytoriów, jest to świetny sposób na zapewnienie szczegółowej prezentacji.

 

Po prostu podłącz DC450 za pomocą jednego z dostępnych portów do dowolnego komputera, projektora lub interaktywnego płaskiego panelu i gotowe. U podstawy aparatu dostępne są proste elementy sterujące, dzięki czemu każda funkcja jest dostępna po jednym kliknięciu przycisku. Udostępnianie przechwytywania obrazu w czasie rzeczywistym lub przechowywanie treści obrazu i wideo na później nie może być prostsze.

Asortyment wizualizerów Optoma płynnie przenosi elementy fizyczne do środowiska cyfrowego, niezależnie od tego, czy jest to podręcznik, czy obiekt 3D. Zobacz szczegóły niewidoczne dla ludzkiego oka i wyświetlaj je całemu pokojowi lub wirtualnej publiczności. W tych trudnych czasach z Covid 19, gama wizualizerów Optoma naśladuje intymność prezentacji, zachowując dystans społeczny. Wbudowany mikrofon i głośnik oznaczają, że gama wizualizerów Optoma może sprawdzać się jako kamera internetowa premium. Dostarczone inteligentne oprogramowanie umożliwia prezenterowi uchwycenie obrazu i umieszczenie na nim adnotacji.

Ponadto w połączeniu z interaktywnym wielkoformatowym monitorem dotykowym umożliwia tworzenie adnotacji na żywo w celu uzyskania naprawdę dynamicznej i wciągającej prezentacji. Wyświetlaj więcej szczegółów dzięki najnowszej technologii soczewek i czujników. Potężne funkcje zoomu dodatkowo zwiększają to dzięki niesamowitym szczegółom często niewidocznym dla ludzkiego oka. Konwertuj treści w czasie rzeczywistym na wysokiej jakości materiał multimedialny z płynnym odtwarzaniem wideo z prędkością 30 klatek na sekundę.

Połącz się z dowolnym komputerem lub urządzeniem z dużym ekranem. Dodatkowo wejścia HDMI i VGA zapewniają prawdziwą elastyczność w korzystaniu ze wszystkich urządzeń razem. Gęsia szyja sprawia, że precyzyjne pozycjonowanie jest niezwykle proste. Ekologiczne oświetlenie LED wbudowane w głowicę obejmuje trzy ustawienia jasności, które w razie potrzeby zapewniają dodatkowe oświetlenie.

Dostarczone oprogramowanie Smart DC umożliwia prezenterowi nanoszenie adnotacji na obrazie uchwyconym przez kamerę dokumentacyjną i zapisywanie lekcji w postaci klipów wideo. Za pomocą kabla USB można łatwo przełączać się między obrazem z aparatu fotograficznego, a zewnętrzną zawartością przechowywaną na komputerze, na przykład PowerPoint, obrazami cyfrowymi PDF i stronami internetowymi.