W bogatym portfolio firmy RGBlink obok mikserów wizji czy matryc video znajdziemy serię kamer PTZ. Jednym z modeli jest PTZ-WH, kamera IP, dostępna w dwóch wersjach z zoomem 12x lub 20x. Kamera oferuje wiele przydatnych funkcji, doskonałą wydajność i różnorodne interfejsy.

RBGlink PTZ-WZ wykorzystuje wysokiej jakości przetwornik CMOS 1/2,8 cala. Pracuje z rozdzielczością do 1920×1080 i szybkością do 60 kl/s. Funkcje obejmują zaawansowane algorytmy przetwarzania ISP, które zapewniają najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i fantastyczne odwzorowanie kolorów.

Obsługuje kodowanie H.265/H.264, które sprawia, że ​​ruch wideo jest płynny i wyraźny, nawet przy ograniczonej przepustowości. Może być stosowany w wielu dziedzinach, takich jak teleedukacja, transmisja wykładów, webcasty, wideokonferencje czy teleszkolenia.

Dzięki wbudowanemu, wysoce precyzyjnemu sterowaniu napędem silnika, kamerę można przestawić w czasie poniżej sekundy o 60 stopni z dokładnością 0,1 stopnia. Bez względu na szybkość ruchu, działanie mechanizmu jest nie tylko gładkie i dokładne, ale super ciche.

Automatyczne ogniskowanie wspomagane zaawansowanymi algorytmami poprawia wydajność ułatwiając obsługę. Do wyboru są dwa modele z zoomem 12x i 20x. Kamery RGBlink PTZ oferują wbudowaną redukcję szumów 2D i 3D, szeroką gamę standardów HDMI, SDI czy IP. Użytkownik ma do dyspozycji pełny zakres 340 stopni w poziomie i 120 stopni w pionie oraz kąt widzenia 72,5 stopnia, dzięki czemu kamery RGBlink są odpowiednie dla wymagających zastosowań.