Nowy COMPACT M 04 stanowi uzupełnienie serii COMPACT M. To uniwersalny, dwudrożny, pełnozakresowy system głośników współosiowych, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań. Jego zrównoważony dźwięk jest dużym atutem w zastosowaniach bliskiego pola, zapewniając najlepszą zrozumiałość.

M 04 charakteryzuje się wysoką skutecznością, dzięki zastosowaniu powiększonych magnesów oraz jakością dźwięku klasy HI-FI, z szerokim pasmem przetwarzania częstotliwości. Poziom dźwięku SPL o niskich zniekształceniach, jaki może zapewnić M 04, wykracza daleko poza oczekiwania dotyczące tak kompaktowego rozwiązania. Elegancki i kompaktowy design oraz wysoka precyzja wykończenia sprawiają, że M 04 nadaje się do niemal każdej aplikacji, nawet z ograniczeniami architektonicznymi. Dołączony wspornik do montażu naściennego pozwala na użycie M 04 w instalacjach ściennych lub sufitowych.

  • moc – 60W AES,
  • maksymalny poziom ciśnienia SPL – 113 dB,
  • zakres częstotliwości – 90 hz do 20 kHz,
  • kąt zasięgu – 120° x 120°.

Eleganckie i estetyczne wzornictwo, różnorodne formaty oraz jakość brzmienia charakterystyczna dla marki RCF, zapewniają niezwykłą wyrazistość dźwięku w każdym zastosowaniu, od restauracji i sklepów detalicznych po kluby, przestrzenie korporacyjne i inne obiekty. Kompaktowe rozmiary oraz imponujący stosunek wielkości i wagi do poziomu SPL. Te cechy pozwolą słuchaczom rozkoszować się wspaniałym doświadczeniem muzycznym. Muzyka buduje przyjazną atmosferę i wzmacnia poczucie gościnności otoczenia, zwłaszcza jeśli jakość dźwięku jest zauważalnie wyższa. Taki jest cel serii RCF Compact M. Optymalna wydajność zarówno w przypadku odtwarzania muzyki w tle, jak również w przypadku muzyki pierwszoplanowej dużej mocy.

Głośniki Compact M są utrzymane w stylu włoskiego designu, zapewniając harmonię w każdym rodzaju wnętrza. Obudowy zostały wykonane z litego drewna oraz mają liczne punkty montażowe, a specjalnie przygotowane akcesoria skracają czas instalacji do minimum. Złącze EUROBLOCK można w kilka sekund zastąpić żeńskim gniazdem Neutrik SpeakON.