iiyama 4K digital signage

Komunikacja cyfrowa następnej generacji – nowe ekrany iiyama 4K digital signage

W ofercie firmy iiyama pojawiła się właśnie nowa linia potężnych – dosłownie i w przenośni – profesjonalnych wyświetlaczy digital signage. Urządzenia dostępne są w rozmiarach od 43 do 86 cali i wyróżniają się rozdzielczością 4K, wąskimi ramkami oraz przystosowaniem do nieprzerwanej pracy (również w modelu 24/7).

Nowe, charakteryzujące się najwyższą jakością obrazu, łatwością obsługi i niezawodnością, modele iiyama nadają się idealnie do budowy zaawansowanych systemów DS. Praktycznie nieograniczony czas pracy wybranych modeli, rozdzielczość 4K, a także dostęp do wbudowanego oprogramowania do zarządzania treścią (w zależności od serii) pozwala przedstawiać klientom angażujące przekazy multimedialne, dzięki którym prezentowana oferta znacznie zyskuje na atrakcyjności.

Nowa linia podzielona jest na dwie serie. W skład pierwszej, oznaczonej symbolem 40 (LE-xx40UHS), wchodzą wyświetlacze o przekątnych 43, 55, 65, 75 oraz 86 cali. Urządzenia te projektowano z myślą o pracy w trybie 18 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu, wyłącznie w trybie panoramicznym (w orientacji poziomowej – landscape). Pracują one pod kontrolą systemu Android i oferują użytkownikom możliwość korzystania z aplikacji iiSignage, która umożliwia łatwe tworzenie treści reklamowych i zarządzanie nimi z poziomu komputera PC podłączonego do tej samej sieci. Dzięki temu autorskiemu oprogramowaniu nabywca otrzymuje do dyspozycji praktycznie kompletne rozwiązanie do przygotowywania i prezentowania dowolnych treści multimedialnych.

W skład drugiej serii – 50 (LHxx50UHS) – wchodzą ekrany o przekątnych 50, 55 oraz 65 cali. To urządzenia dla użytkowników, którym zależy na nieprzerwanym prezentowaniu treści multimedialnych w trybie 24/7 i możliwości instalacji w orientacji poziomej lub pionowej. Ekrany te oferują także czujnik jasności, który automatycznie dopasowuje podświetlenie ekranu do aktualnych warunków oświetleniowych.

Wszystkie ekrany mają zaawansowane panele AMVA3 oraz IPS LED. Gwarantuje to najwyższą jakość obrazu, żywe, naturalne kolory oraz doskonałą prezentację najdrobniejszych nawet detali, które za sprawą rozdzielczości 4K będą zawsze idealnie widoczne, zarówno na tych największych, jak i mniejszych modelach z nowych serii.

Najchętniej czytane

d&b R90

d&b audiotechnik wkracza na rynek AV prezentując dotykowy kontroler ułatwiający pracę integratorów i niewyspecjalizowanych pracowników obiektów handlowych, galerii sztuki czy...

Powersoft Mezzo

Powersoft zaprezentował podczas InfoComm 2019 nową linię wzmacniaczy dla rynku AV. Prezentacja odbyła się podczas konferencji dla mediów i  kluczowych...

DataVideo RMC-300C

Firma DataVideo zaprezentowała nowy kontroler obsługujący do 24 kamer. RMC-300C to wielofunkcyjny kontroler IP przeznaczony do obsługi wielu kamer. Współpracuje...