Konsbud Audio wraz z firmą Biamp zapraszają do wzięcia udziału w nietypowej akcji:

“Na Twoich spotkaniach on-line występują problemy z jakością dźwięku, echo akustyczne, a każdy uczestnik jest słyszalny z zupełnie inną głośnością?
Podejmij wyzwanie – przetestuj BIAMP Devio i…. wygraj nagrodę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, dzięki której będzie można przetestować Biamp Devio.

Co trzeba zrobić? – Zarejestrować chęć udziału w testach na stronie: https://www.landpage.co/demodevio

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem, ustali dogodny dla Państwa termin, dostarczy, zaprezentuje i podłączy Devio. Po zakończeniu akcji (27.04.2021) osoby, które zdecydowały się przetestować Devio, będą mogły wziąć udział w konkursie i wygrać kolumny Biamp VINCI4-BL (czarne) lub VINCI4-16-W (białe).

Testujemy przez 7 dni.”

Z BIAMP #DEVIO wszyscy są tak samo dobrze słyszalni i zrozumiali, a zwykła sala spotkań może zamienić się w profesjonalną salę konferencyjną. Dodatkowo, każdy uczestnik może zająć najwygodniejsze dla siebie miejsce na sali, a automatyczny system wzmocnienia sygnałów zadba o ustawienie odpowiedniej charakterystyki kierunkowej mikrofonu i wyrówna poziomy głośności poszczególnych uczestników spotkania, tak aby byli doskonale słyszalni. A to wszystko w czasie rzeczywistym.
Przekonaj się sam, jak działają rozwiązania klasy premium.

Jeżeli w Twojej salce konferencyjnej / pokoju spotkań nie ma zainstalowanego nagłośnienia czy kamery do wideokonferencji – zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym i na test oprócz Devio dostarczymy kamerę i głośniki.

Kilka słów o Devio:

Biamp Devio to rodzaj nowoczesnego interfejsu z obszaru unified communication wraz z wysokiej jakości matrycami mikrofonowymi i procesorem DSP, który z jednej strony poprzez swoją intuicyjną obsługę znakomicie upraszcza i uprzyjemnia prowadzenie wideokonferencji (nawet osobom nie będącym fanami nowych technologii), z drugiej zapewnia znaczącą poprawę jakości audio podczas jej trwania. Wszyscy słyszą się głośno i wyraźnie. DEVIO jest dedykowane do prowadzenia telekonferencji w małych i średnich salach konferencyjnych oraz tzw. miejscach spotkań – coraz częściej spotykany format Huddle Room.