Komunikuj się bezpiecznie i łatwo, dodając AVer CP10 do swoich miejsc spotkań. Ten nowy panel dotykowy usprawnia interakcje biznesowe za pomocą szkła antybakteryjnego i odpornego na odciski palców, intuicyjnego interfejsu i ergonomicznego kąta widzenia do wideokonferencji i planowania spotkań. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z serii AVer USB CAM, zapewniając wszechstronną współpracę.

AVer CP10 pozwala inicjować spotkania jednym dotknięciem, ponieważ jest zintegrowany z oprogramowaniem Zoom Rooms, a jego pojemnościowy czujnik dotykowy obsługuje 10-punktowy dotyk na 10,1-calowym ekranie chroniącym przed odciskami palców.

Uprość instalacje dzięki pojedynczemu połączeniu Ethernet, które zapewnia zarówno zasilanie, jak i sterowanie kamerą. Dzięki CP10 w pokoju niezwykle łatwo jest utrzymać porządek na stole, dzięki czemu możesz skupić się na pracy. Ciesz się bezpieczniejszym środowiskiem pracy dzięki antybakteryjnemu ekranowi dotykowemu CP10. Ta innowacyjna technologia pozwala dotykać ekranu bez pozostawiania drobnoustrojów na powierzchni.

Jeden intuicyjny interfejs upraszcza obsługę, bo dzięki niemu każdy może używać CP10 do prowadzenia wideo rozmów. Ponadto zintegrowana aplikacja AVer PTZApp umożliwia konfigurację i sterowanie kamerą, w tym funkcje takie jak wizualne punkty wstępne. Pozwala nawet spersonalizować system, aby poprawić produktywność.

Ustaw najlepszy kąt widzenia dzięki wbudowanej podstawce, która zapewnia wygodny kąt 23° dla ergonomicznego użytkowania na stole. Można go używać również jako panelu do planowania, instalując ją na ścianie za pomocą wygodnego, wsuwanego uchwytu.