Brytyjski producent ma w swojej ofercie nie tylko szeroki wachlarz świetnych konsolet audio. Integratorzy instalacji stałych również znajdą dedykowane urządzenia. Co więcej, są to produkty o potężnych możliwościach, do czego Allen&Heath zdążył już klientów przyzwyczaić. W tym przypadku mowa o matrycy AHM-64 będącej sercem instalacyjnego ekosystemu.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

AHM-64 to potężny procesor audio Matrix 64 x 64 obsługiwany przez kompleksowy ekosystem skalowalnych rozwiązań I/O, sterowania i Dante. Zaprojektowany, aby wyróżniać się w środowiskach korporacyjnych, handlowych, hotelarskich i edukacyjnych. AHM-64 pozwala integratorom szybko tworzyć systemy, które można budować od pojedynczej sali konferencyjnej do kompletnego kampusu. Dzięki gotowemu ekosystemowi zapewniającemu kontrolę i możliwości rozszerzeń, nie traci się czasu na pozyskiwanie i konfigurowanie sprzętu innych firm. Można ograniczyć wizyty serwisowe, dzięki funkcji Automatic Firmware Matching – aktualizacje urządzenia AHM-64 są odzwierciedlane we wszystkich podłączonych urządzeniach w sieci.

Producent przyzwyczaił już klientów do braku ukrytych kosztów. Aplikacje oraz usługi dostępne są nieodpłatnie. Ponadto, potężna, stała architektura AHM-64 pozwala na dowolny processing dla wszystkich wejść i wyjść matrycy 64 x 64. Dzięki temu nigdy nie zabraknie mocy obliczeniowej i nie traci się czasu na żonglowanie zasobami. Dzięki eleganckiemu, inteligentnemu interfejsowi graficznemu AHM-64 System Manager, tworzenie potężnych systemów audio jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nie wymaga programowania ani certyfikowanego szkolenia innych firm.

Kluczowe cechy AHM-64 to: matryca przetwarzania o rozmiarze 64 x 64, 12 x 12 lokalnych analogowych wejść i wyjść, możliwość rozszerzenia systemu do matrycy o rozmiarze 128 x 128 za pomocą portu sieciowego, portu rozszerzeń SLink lub slotu na kartę Dante o częstotliwości próbkowania 96 kHz.