Doskonale wszystkim znany, kultowy Shure SM7B doczekał się swojego następcy na miarę XXI wieku. MV7 to dynamiczny mikrofon zainspirowany legendarnym modelem SM7B. Producent wyposażył go zarówno w złącze USB, jak i XLR. Umożliwia to podłączenie mikrofonu bezpośrednio do komputera lub do profesjonalnego sprzętu audio. Dzięki USB odkryjesz dodatkowe funkcje, jakie oferuje program ShurePlus MOTIV. Pozwala on na kontrolę takich parametrów jak brzmienie głosu czy optymalizacja dźwięku w zależności od odległości lektora od mikrofonu.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Firma Shure wychodzi naprzeciw użytkownikom o zróżnicowanym poziomie zaawansowania technicznego. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z nagrywaniem, MV7 pozwoli Ci uzyskać najlepszą jakość w najprostszy sposób. Będąc zaawansowanym użytkownikiem docenisz brzmienie, wszechstronność oraz funkcjonalność, o jaką zadbał Shure. Niezależnie od tego, czy podłączysz MV7 przez USB czy XLR, docenisz technologię izolacji głosu. Dzięki kombinacji przetwornika, charakterystyki kierunkowej i mocowania antywstrząsowego, MV7 redukuje niepożądane dźwięki z otoczenia lub pomieszczenia. Twój głos będzie zawsze na pierwszym planie. W przypadku użycia USB zyskujesz dostęp do aplikacji ShurePlus MOTIV, w której kontrolować możesz wiele parametrów, takich jak wzmocnienie, wyciszenie, korekcja częstotliwości, miks odsłuchu, limiter czy kompresor. Alternatywnie podłącz swój mikrofon MV7 przez gniazdo XLR do interfejsu audio, jeśli pracujesz w profesjonalnym studiu nagraniowym.

Użytkownicy łączący się poprzez USB będą mieli dostęp do trybu Auto Level Mode, oferującego regulację pomiędzy brzmieniem i pozycją mikrofonu. Po włączeniu tego trybu, mikrofon będzie mógł stale utrzymywać określoną głośność, aby zapewnić odpowiedni poziom twojego nagrania lub streamingu. Zaoszczędzisz cenny czas potrzebny na edycję w postprodukcji i utrzymasz spójny poziom przez cały czas – to jak posiadanie wirtualnego realizatora u swego boku!  Pobierz bezpłatną aplikację ShurePlus MOTIV i skonfiguruj mikrofon tak, aby działał jak najlepiej dla każdej wybranej przez Ciebie aplikacji. Wybierz Auto Level Mode, jeśli chcesz ustawić mikrofon w trybie Ustaw i zapomnij, lub Manual Mode, jeśli chcesz uzyskać więcej możliwości z funkcjami takimi jak wzmocnienie, wyciszenie, korekcja częstotliwości, miks odsłuchu, limiter czy kompresor. Możesz też zapisać swoje ulubione ustawienia na inny dzień.

Jeśli jesteś w podróży lub chcesz dokonać niewielkiej regulacji tuż przed przystąpieniem do nagrywania, wbudowany panel dotykowy umożliwia szybką regulację wzmocnienia mikrofonu, głośności słuchawek, miksu odsłuchu, a także wyciszanie mikrofonu, blokowanie panelu dotykowego, a nawet wyjście z trybu Auto Level Mode w celu powrotu do trybu ręcznego. Upewnij się, że przez cały czas otrzymujesz optymalny dźwięk, dzięki bezpośredniemu wyjściu monitorującemu dla słuchawek. Wystarczy podłączyć ulubione słuchawki przez złącze 3,5 mm i ustawić pożądany miks.

APLIKACJA

Ustaw brzmienie swojego głosu z przygotowanych wcześniej ustawień: Dark, Natural lub Bright za pomocą aplikacji ShurePlusTM MOTIV. Niezależnie od tego, czy jesteś podcasterem, który lubi trzymać się blisko mikrofonu, czy też streamerem, który lubi trochę więcej miejsca, masz do dyspozycji odpowiednie ustawienia. W aplikacji ShurePlus MOTIV można wybrać pomiędzy trybami Blisko i Daleko, aby zoptymalizować czułość MV7 w zależności od położenia mikrofonu. Shure MV7 oferuje pełną gamę funkcji, którą z pewnością pokochają użytkownicy.