Należący do Shure Audio Ecosystem mikrofon z matrycą liniową MXA710 ma wszystko, czego w środowisku konferencyjnym szukamy. Jego zaawansowana technologia zapewnia doskonałą jakość dźwięku w każdym pomieszczeniu. Elegancki, podłużny kształt pozwala zamontować go w dowolnie wybranym miejscu, bez negatywnego wpływu na wystrój.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Shure MXA710 dostępny jest w dwóch długościach: 60 cm i 120 cm oraz trzech kolorach: białym, czarnym i aluminiowym. Dedykowane akcesoria umożliwiają montaż na ścianie, obok ekranu, na biurku, pod monitorem, pod sufitem – dosłownie wszędzie.

Wiodąca w branży technologia Steerable Coverage umożliwia skonfigurowanie do czterech (60 cm) lub ośmiu (120 cm) MXA710 dla optymalnego przechwytywania dźwięku. Zgłoszona do opatentowania technologia Autofocus nieustannie dostosowuje matrycę w czasie rzeczywistym, aby zapewnić spójny dźwięk w przypadku zmieniającego się położenia źródła dźwięku.

IntelliMix DSP oferuje opatentowaną redukcję echa akustycznego, redukcję szumów oraz automatyczne miksowanie. Shure Audio Ecosystem wykorzystuje oprogramowanie Designer System Configuration do sprawnego zarządzania systemem. MXA710 jest w pełni certyfikowany i kompatybilny z wiodącymi platformami konferencyjnymi.