Firma RGBlink w swojej ofercie ma pełną gamę urządzeń do pracy z obrazem. Mikser video M3 oferuje szereg niezbędnych i niezwykle przydatnych funkcji. Dzięki charakterystycznej dla produktów RBGlink modułowej budowie, M3 może być skonfigurowany w zależności od potrzeb, sprawdzając się świetnie zarówno podczas transmisji, jak i prezentacji.

Łącząc wyrafinowane przełączanie prezentacji z zaawansowanymi możliwościami miksowania w jednym urządzeniu, ta konsola wizyjna sprawdzi się zarówno w broadcaście, jak i podczas dowolnego wydarzenia lub prezentacji. Zintegrowane podwójne ośmiocalowe wyświetlacze LCD zapewniają monitorowanie źródeł wideo, pełny podgląd źródeł i wyjścia programowego. Z tyłu M3 widoczna jest unikalna platforma modułowa RGBlink z wieloma standardami sygnału i różnorodnymi funkcjami.

Wraz z wbudowanym monitorowaniem LCD, charakterystyczne duże dotykowe podświetlane przyciski są wyposażone w elementy sterujące miksowaniem T-Bar. M3 może być wyposażony w maksymalnie sześć wyjść dla rozwiązań prezentacyjnych, które wykraczają poza zwykłe miksowanie wizji, a dzięki potężnym funkcjom skalowania, M3 jest w pełni zintegrowanym systemem wideo odpowiednim do zastosowań profesjonalnych w środowisku eventowym oraz w instalacjach.

M3 jest dostępny w dwóch wariantach, przy czym model M3e ma dodatkowe funkcje dla wyjść AUX, w tym funkcje PIP.

Najważniejsze cechy:

– zintegrowany mikser wizyjny i skaler,

– 16 megapikseli pojemności,

– opcja przełączania trybu z PST do PGM,

– wejście grafiki do wstawiania tła,

– funkcje OSD, LOGO & STILL,

– efekty cyfrowe dla PIP, w tym Mask, Frame, DSK,

– dedykowany PVW Multiview wbudowany i zewnętrzny,

– zintegrowane, regulowane podwójne wyświetlacze LCD,

– Genlock Y IN,

– Tally,

– obsługa redundantnego zasilania,

– modułowa struktura sygnału RGBlink SmartSlot,

– przechowywanie i przywoływanie presetów,

– zapis ustawień i presetów na USB.