Monitory interaktywne Optoma Creative Touch 5 Series

Optoma w swojej ofercie ma interaktywne płaskie monitory z serii Creative Touch 5 IFP. Ekrany pracują w rozdzielczości 4K UHD i dostępne są w rozmiarach 65”, 75” i 86”. Oferują narzędzia do adnotacji i łączności, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla szkół, sal wykładowych czy konferencyjnych.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Seria Creative Touch 5 posiada narzędzia premium do współpracy bezprzewodowej. Są one preinstalowane zapewniając bezproblemową interakcję z różnymi urządzeniami. Dołączone pióro do szybkiego rysowania natychmiast aktywuje aplikację tablicy. Oszczędza to czas i energię przeznaczoną na konieczność ręcznej zmiany trybów.

Dzięki smukłej i wąskiej ramce o nowoczesnej stylistyce, seria 5 bezproblemowo dopasuje się do każdego środowiska. Ekran ma 1-milimetrową szczelinę powietrzną, która zapewnia naturalną funkcjonalność dotykową. Dzięki temu możesz pisać wyraźnie i pewnie z większą dokładnością.

Rezerwowanie sali konferencyjnej jest uproszczone, dzięki dołączonemu widżetowi i aplikacji Joan. Zaimplementowany kalendarz płynnie łączy się z popularnymi kalendarzami, aby bezpośrednio móc sprawdzić dostępności sali konferencyjnej. Umawiaj spotkania na miejscu lub za pomocą istniejącego kalendarza na komputerze lub z telefonu komórkowego. Tryb podwójnej aplikacji pozwala na jednoczesne przeglądanie dwóch aplikacji na urządzeniu.

Korzystaj z narzędzia do głosowania, możliwości nagrywania ekranu, aplikacji TapCast i wielu innych. Seria Creative Touch 5 to niezrównana jakość i funkcjonalność wznosząca wspólną pracę na wyższy poziom.

Najchętniej czytane