LG ise 2023

Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, zostały zaprezentowane na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż. Firma LG Electronics zaprezentowała swoje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu digital signage na targach ISE 2023 w Barcelonie. Pełna gama wyświetlaczy LG – w tym wyświetlacze Micro LED, przezroczyste wyświetlacze OLED i wyświetlacze LED – zostały prezentowane w kilku zdigitalizowanych przestrzeniach demonstrujących zastosowania dla różnych branż, w tym handlu detalicznego, korporacji, edukacji i hotelarstwa.

Na tegorocznych targach ISE firma LG pod hasłem Life, Be Bloomed pokazała innowacyjne wyświetlacze, które oferują nowe możliwości. Odwiedzający stoisko firmy mogli zapoznać się z rozwiązaniami, które zostały stworzone z myślą o lepszej komunikacji biznesowej, zapewniają wyraźną czytelność i bezproblemową integrację w różnych środowiskach komercyjnych, a także w zupełnie nowy sposób przekazują emocje i dynamikę zachwycających cyfrowych dzieł sztuki.

Ogromny 272-calowy wyświetlacz LG MAGNIT 8K Micro LED (model LSAB007) debiutuje na targach ISE z imponującym ekranem – zarówno pod względem skali, jak i jakości obrazu. Ten ogromny ekran Micro LED wykorzystuje miliony samoświecących pikseli o mikrometrowej skali do tworzenia wyjątkowo żywych obrazów o dużej głębi, a rozdzielczość 8K (7680 x 4320) zapewnia ostre szczegóły. LG MAGNIT 8K oferuje spójność kolorów i szeroki kąt widzenia. Wyświetlacz zachwyci odwiedzających ekskluzywnym materiałem filmowym 8K, który pokazuje piękno świata przyrody. Dzięki ogromnym rozmiarom i doskonałej jakości obrazu LG MAGNIT doskonale nadaje się do prezentowania sztuki multimedialnej w przestrzeni publicznej, a także do stosowania w pomieszczeniach kontrolnych budynków, salach konferencyjnych oraz we foyer biur i hoteli.

LG ise 2023

Kolejny produkt, który pojawił się na targach ISE to wyświetlacz Micro LED 8K firmy LG, który synchronizuje się z 56 przezroczystymi wyświetlaczami OLED (model 55EW5G-V) pokrywającymi obie strony wejścia do stoiska LG, zapewniając niesamowicie wciągający odbiór sztuki multimedialnej. Fascynujący układ wyświetlaczy przenosi odwiedzających w zachwycający, kolorowy świat ożywiony za pomocą najnowocześniejszych technologii wyświetlania LG.

Na targach ISE 2023 firma LG po raz pierwszy zaprezentowała również swoje rozwiązania dla wirtualnych studiów produkcyjnych. Wirtualne studio produkcyjne umożliwia twórcom nagrywanie filmów na żywo na całkowicie cyfrowym tle, które powstaje poprzez wyświetlanie wirtualnej scenerii na serii połączonych ekranów LED. Firma LG i jej profesjonalni partnerzy, w tym Mo-Sys i ARRI, pokażą odwiedzającym, jak działa wirtualne studio produkcyjne – i jak można je wykorzystać do tworzenia rozrywki, takiej jak film i telewizja, oraz do wewnętrznych transmisji firmowych – a także przedstawią wyświetlacze LED firmy LG i powiązane z nimi rozwiązania.

W centrum stoiska LG znajdowała się przyciągająca wzrok instalacja Floating CUBE LED – rzeźba LED, która w kreatywny sposób łączy cztery wyświetlacze LED 2K (model LSCB012). W oparciu o tensegrity, czyli zasadę strukturalną polegającą na integralności naprężeń, CUBE prezentuje uderzająco trójwymiarową anamorficzną sztukę cyfrową, która porusza się i przepływa przez powierzchnie wyświetlaczy. Wyświetlacze Fine Pitch LED firmy LG zapewniają realistyczną jakość obrazu, a bezprzerwowa konstrukcja 90-stopniowych narożników instalacji CUBE zwiększa poczucie, że oglądamy prawdziwe trójwymiarowe obiekty w rzeczywistej, fizycznej przestrzeni.

LG ise 2023

Dodatkowo LG zaprezentowało na targach ISE 2023 swoje nowe cyfrowe rozwiązanie do nauki – LG CreateBoard (model TR3DK). Jest to interaktywna tablica cyfrowa zaprojektowana, aby angażować, informować i inspirować uczniów oraz zachęcać ich do większej współpracy. Nowy model oferuje funkcję LG CreateBoard Lab przeznaczoną do pisania i tworzenia treści oraz LG CreateBoard Share do bezprzewodowego udostępniania treści i ekranu. Na targach prezentowany jest również LG ConnectedCare DMS – oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami dla szkół i innych środowisk edukacyjnych, które umożliwia zdalne zarządzanie wieloma wyświetlaczami.

W ramach swojej obszernej ekspozycji LG prezentuje wygodne rozwiązania do zarządzania w chmurze, dostosowane do potrzeb różnych branż, w tym handlu detalicznego, korporacji, edukacji i hotelarstwa. LG Pro:Cloud to platforma chmurowa umożliwiająca dostęp do rozwiązań LG z zakresu zarządzania treścią (CMS), w tym Pro:Centric Cloud (dla hotelarstwa) i SuperSign Cloud. Natomiast LG ConnectedCare to rozwiązanie do zdalnego zarządzania, które umożliwia monitorowanie wyświetlaczy, sprawdzanie zużycia energii i regulację jasności za pomocą zintegrowanego pulpitu do zarządzania energią.

Na targach ISE 2023 firma LG pokazała również swoje nieustające zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Zgodnie z przyjętą przez firmę wizją „Better Life for All” najnowsze rozwiązania B2B firmy LG zapewniają efektywność energetyczną, zmniejszone zużycie zasobów, lepszą zdolność do recyklingu i większe ułatwienia dostępu. W strefie ESG odwiedzający mogą zapoznać się z takimi innowacjami jak oparte na chmurze inteligentne rozwiązania do zarządzania energią, które pomagają zmniejszyć zużycie energii, a także ekran UHD 4K (model UL3J-EP), wyposażony w komponenty częściowo wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Mogą także odwiedzić stanowisko LG, które promuje integrację cyfrową dzięki klawiaturze dotykowej dla osób niedowidzących.