Narzędzie konfiguracyjne Epson Projector Professional Tool

Epson udostępnił nową wersję oprogramowania Epson Projector Professional Tool (EPPT). EPPT to bezpłatne narzędzie programowe, które pomaga użytkownikom w skonfigurowaniu wielu projektorów połączonych siecią LAN. Korzystanie z EPPT poprawia efektywność i skraca czas konfiguracji urządzeń nawet do 50%. Wersja 1.3 po raz pierwszy umożliwia pracę – poza środowiskiem Windows – także w systemie macOS. Oprogramowanie zapewnia dostęp do funkcji projekcji wbudowanych w projektory laserowe Epson Pro z serii L. Są to m.in. korekcja geometryczna, łączenie krawędzi, automatyczna kalibracja kolorów, kalibracja lasera.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Epson Projector Professional Tool umożliwia konfigurację i sterowanie projektorami bez użycia pilota, automatycznie wykrywając urządzenia podłączone do tej samej sieci LAN. Dzięki niemu uzyskujemy dostęp do prostych czynności typu włącz/wyłącz, jak i do bardziej zaawansowanych w rodzaju sterowanie optyką, korekcję geometrii czy egde blending. Daje również możliwość szybkiego zapisania i wywołania 10 nastaw obiektywów i do 3 układów korekcji geometrii z dostępnych banków pamięci. Oprogramowanie to współpracuje z projektorami EPSON PRO serii L ze zautomatyzowanymi obiektywami. Szybko można dostosować jasność i kolor projektorów za pomocą wbudowanych kamer, co jest szczególnie przydatne przy łączeniu projekcji krawędziowo. Pozwala korzystać z funkcjonalności projektorów, które są często poukrywane w menu, a tutaj są dostępne pod ręką. Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne i jest do ściągnięcia ze strony producenta.

Najchętniej czytane

DAS Quantum

Czasy, gdy elementy stałych instalacji nagłośnieniowych straszyły wyglądem i reprodukowały fatalnej jakości dźwięk, na szczęście bezpowrotnie minęły. Obecnie kolumny czy...