NEC MultiSync V754Q

NEC MultiSync V754Q

Jednym z przedstawicieli nowej serii V jest monitor oznaczony jako V754Q, który dzięki przekątnej 75” i rozdzielczości UHD oddaje każdy szczegół.

Monitor MultiSync V754Q o przekątnej 75” doskonale sprawdzi się w miejscach, w których wywieranie silnego i trwałego wrażenia jest niezwykle istotne, czyli w sklepach, obiektach rekreacyjnych i muzealnych, hotelach i przestrzeniach firmowych, jak również w salach konferencyjnych. Nowoczesny, smukły wygląd monitora uzupełni architekturę otoczenia oraz umożliwi integrację bez względu na zastosowanie czy pomieszczenie, w którym się znajdzie. W MultiSync V754Q zastosowano technologię Open Modular Intelligence (OMi) umożliwiając tym samym bezproblemowe zintegrowanie modułów skalowalnej mocy obliczeniowej z monitorem.
Nowy monitor przeznaczony jest do pracy siedem dni w tygodniu i oferuje wzbogacenie obrazu dzięki systemowi SpectraView Engine. Oczywiście na jego pokładzie znajdują się wszystkie używane w instalacjach złącza, jak HDMI czy DisplayPort. Ponadto monitorem można zarządzać z poziomu programowego narzędzia NaViSet Administrator 2. Monitor wyposażony został w matrycę IPS z podświetleniem Edge LED, cechuje się kontrastem wynoszącym 1200:1, może pracować w orientacji pionowej, jak i poziomej, a jego natywna rozdzielczość to 3840 x 2160.

Najchętniej czytane

Barco SecureStream

Firma Barco zaprezentowała rozwiązanie SecureStream, zaprojektowane, by możliwym było udostępnianie treści przez osoby znajdujące się poza pokojem kontrolnym. Za pomocą...