Kolejna odsłona flagowej konferencji NEC Competence Days, organizowanej przez NEC Display Solutions, odbędzie się tym razem jako event online w dniach 5-6 listopada br. To największe branżowe spotkanie przeznaczone jest dla firm integratorskich szeroko pojętej branży nowoczesnych technologii audio-wideo oraz dynamicznie rosnącego rynku meeting rooms.

Nowa formuła otwiera nieograniczone możliwości interakcji, gier i rywalizacji. Organizatorzy zamierzają wszystkiego tego spróbować, czyniąc wirtualne spotkanie jeszcze bardziej atrakcyjnym. W tym roku dla uczestników przygotowano ponad 20 konkursów! Natomiast główna koncepcja imprezy jest niezmienna. Składają się na nią dwa podstawowe elementy: krótkie sesje wykładowe oraz warsztaty Hands On prowadzone m.in. w formule POV. Całość pogrupowana została w bloki tematyczne takie jak: Large Digital Surfaces, Meetings&Collaboration, Control Rooms, Personal Workspace czy Digital Signage. W tym roku w tematach agendy widać mocny zwrot w kierunku ekranów LED. Tej tematyki będzie dotyczyła ciesząca się co roku bardzo dużym zainteresowaniem sesja technologiczna – „MicroLED, czy już czas na rewolucję?” Ale oczywiście podczas konferencji nie zabraknie tematyki ścian video opartych na monitorach wąskoramkowych, sesji o projektorach instalacyjnych, oprogramowaniu Hiperwall, ProAssist, NaViSet Administrator 2, rozwiązaniach do interaktywnej współpracy, czy monitorach desktopowych.
NEC Online Competence Days 2020
W trakcie spotkania zaplanowano także wirtualną debatę na temat rynkowych trendów, a także konkursy i gry, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody! Jak co roku zostaną również przyznane przez organizatora statuetki NEC AWARDS dla najlepszych partnerów biznesowych NEC. Szczególnie w tak trudnym dla branży roku producent chce uhonorować tych, którzy mimo przeciwności rozwijali swój biznes w oparciu o rozwiązania NEC. Gala wręczenia statuetek odbędzie się tak jak całe wydarzenie – wirtualnie.
NEC Online Competence Days 2020