NEC PA804UL i PA1004UL – nowa klasa cichych projektorów laserowych

NEC Display Solutions poinformował, że projektory laserowe nowej generacji – PA804UL i PA1004UL są już dostępne w sprzedaży na rynku europejskim. Wydarzenie zapowiadane w lutym na targach ISE oznacza, że sale konferencyjne, lekcyjne, wykładowe oraz muzealne w Europie mogą już teraz czerpać korzyści płynące z zastosowania cichych projektorów wyświetlających doskonałej jakości obraz.

[ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ]

Unikalna dla NEC, opatentowana bezfiltrowa technologia LCD, sprawia, że nie ma potrzeby wymiany filtrów ani lamp. Projektory z serii PA wyróżniają się niskim całkowitym kosztem posiadania. Mogą pracować nawet do 20 000 godzin bez konieczności ich serwisowania.

Oprócz wysokiej niezawodności, projektory PA804UL i PA1004UL zapewniają niezwykłą jakość obrazu z doskonałą, długotrwałą wydajnością kolorystyczną LCD. Wysoka jasność, rozdzielczość WUXGA i żywe nasycenie kolorów umożliwiają wyraźne wyświetlanie treści nawet w jasnych pomieszczeniach. Starannie skalibrowane zakresy bieli sprawiają, że kolory są wyraziste, a biele wyglądają doskonale.

Jak wszystkie produkty NEC, także i nowe projektory wyróżniają się pod względem technicznym. Ich całkowicie uszczelnione mechanizmy optyczne są chronione przed kurzem i zewnętrznymi zanieczyszczeniami, zapewniając długotrwałą, najwyższą jakość obrazu. Sam mechanizm pracuje tak cicho, że łatwo zapomnieć, że projektor jest w ogóle włączony. Przejście na nową linię produktów jest proste dzięki ich kompatybilności z mechanicznymi obiektywami PA. Jest to istotne dla obecnych posiadaczy projektorów z serii PA.

– Nasze nowe projektory laserowe to rozwiązanie konferencyjne, którego ludzie szukali. – mówi Gerd Kaiser, senior project manager w NEC Display Solutions Europe. – Jeśli prowadzisz prezentację, której stawka jest wysoka, pragniesz skupić się wyłącznie na niej. Projektor powinien być narzędziem komunikacji, a nie tematem dyskusji. Dzięki doskonałej jakości obrazu i cichej pracy, nowe projektory sprawią, że twój przekaz dotrze do celu bez rozpraszania uwagi – dodaje Kaiser.

Najchętniej czytane

ATEN VM3250

ATEN w swojej ofercie ma najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do branży AV, które sprawdzą się w instalacjach stałych, w broadcaście, jak i podczas tworzenia...

LG seria XS

Na co dzień monitory wielkoformatowe wykorzystywane są w różnego rodzaju salach konferencyjnych jako główne elementy systemu prezentacji treści. Widzimy je...