NovoProjector DH3665ZN

Novoprojektor to wysokiej klasy inteligentny projektor, wyposażony we wbudowane rozwiązanie NovoConnect, zapewniające możliwość bezprzewodowej i kompleksowej współpracy podczas prezentacji. Novoprojektor od Vivitek odzwierciedla strategię firmy bazującą na dostarczaniu przyszłościowych technologii przeznaczonych dla firm oraz sektora edukacji.

Aplikacja NovoConnect pozwala na bezprzewodowe prezentowanie i duplikowanie ekranu. Dzięki obsłudze wielu systemów operacyjnych możliwe jest bezproblemowe połączenie urządzeń z systemami Windows, macOS, Ubuntu, Android, Chrome OS oraz iOS co umożliwia udział w prezentacji wielu uczestnikom. Dużym atutem jest możliwość wyświetlania ekranów czterech użytkowników jednocześnie co pozwala na lepszą interakcje i elastyczność. Ponadto funkcja moderatora oraz sposobność nanoszenia notatek jest niezwykle użyteczna podczas spotkań np. w salach konferencyjnych. Dodatkową opcja są moduły Launcher, które umożliwiają bezpośrednie i jeszcze szybsze połączenie bezprzewodowe laptopów z Novoprojektorem.

Vivitek oferuje dwa modele Novoprojektorów: laserowy DH3665ZN oraz lampowy DH858N.

novoprojektor

NovoProjector DH858N

Zastosowana w obydwóch modelach technologia DLP® i BrilliantColor™ sprawia, że podczas spotkań uczestnicy są w stanie zauważyć doskonałe odwzorowanie kolorów. A dzięki głośnikowi o mocy 10 W wyraźnie usłyszą odtwarzane multimedia. Wykorzystanie 2 interfejsów HDMI podczas spotkań pozwala na natychmiastowe przełączanie źródeł w celu zaoszczędzenia czasu. Jeszcze lepszą komunikację zapewniają porty takie jak RJ-45 i RS232, a DH858N posiada dodatkowo złącze trigger 12V. Kolejną wspólną cechą przemyślanej konstrukcji są niewielkie wymiary projektorów, zapewniając tym samy możliwość ich swobodnego przenoszenia. DH3665ZN wyposażony w długotrwałe laserowe źródło światła zapewnia 30 000 godzin pracy w trybie ekonomicznym. Posiada bezfiltrowy układ chłodzenia, co oznacza znaczną redukcję kosztów konserwacji i użytkowania. Dzięki możliwości projekcji 360° pozwala na montaż i wyświetlanie obrazu pod każdym kątem. Funkcja ViviBlack w DH858N zwiększa poziom czerni, zapewniając wyższy współczynnik kontrastu, a nowe menu sterowania na ekranie (OSD) ułatwi obsługę oraz kontrolę nad opcjami wyświetlania. Użytkownicy mogą cieszyć się dużym skalowanym obrazem do 300 cali. A dzięki szerokiemu 1,5-krotnemu powiększeniu i możliwości przesuwania obiektywu instalacja projektora jest znacznie prostsza.