Optoma Ultra Bright ZU

Optoma ogłosiła swoje profesjonalne projektory laserowe o najwyższej jasności, zaspokajając zapotrzebowanie na wysokiej klasy instalacje, w tym rozrywkę, wystawy i digital signage. Projektory Optoma serii Ultra Bright ZU1700, ZU1900 i ZU2200 o jasności odpowiednio 17 000, 19 000 i 22 000 lumenów wyznaczają niewiarygodnie wysoki poziom jasności w tej kategorii, a także ekstremalną elastyczność dzięki ośmiu wymiennym obiektywom, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej złożonych instalacji.

Jako część oferty laserowej DuraCore firmy Optoma, wysokowydajne projektory z serii Ultra Bright są wyposażone w kompatybilność z 4K HDR, czystą obróbkę wideo i dopasowywanie kolorów, aby uzyskać wizualnie uderzające, realistyczne obrazy o wyjątkowych szczegółach i wysokiej dokładności kolorów. Ponadto nowe modele są wyposażone w oprogramowanie Visual Suite (dostępne na początku 2022 r. za pośrednictwem aktualizacji FW.) wraz ze zintegrowaną kamerą, tworząc bezproblemową konfigurację z automatyczną regulacją obrazu, warpingiem i kalibracją, aby uzyskać niezmiennie jasne i jednolite obrazy za każdym razem, jednocześnie skracając godziny instalacji.

Optoma Ultra Bright ZU

Silna niezawodność leży u podstaw projektorów Ultra Bright firmy Optoma, z możliwościami pracy 24/7, do 30 000 godzin pracy lasera oraz certyfikacją IP5X dla optymalnej i niezawodnej wydajności, nawet w bardziej ekstremalnych warunkach do 122 stopni Fahrenheita / 50 stopni Celsjusza. Dzięki solidnej metalowej obudowie i modułowej konstrukcji ułatwiającej konserwację, wielu opcjom łączności oraz bezpiecznemu trybowi redundancji umożliwiającemu natychmiastowe przełączanie źródeł, projektory ZU1700, ZU1900 i ZU2200 oferują rozwiązanie dla skomplikowanych instalacji, w tym aplikacji do projekcji z wieloma projektorami i instalacji sferycznych.

Optoma Ultra Bright ZU

“Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby sprostać unikalnym i zmieniającym się potrzebom rynku ProAV w zakresie wydajności i cieszymy się, że możemy ulepszyć wielokrotnie nagradzane portfolio projekcyjne Optoma, oferując pełną gamę rozwiązań projektorowych, od 3000 do 22 000 lumenów” – powiedział James Fursse, techniczny menedżer produktu w Optoma. Projektory z serii ZU1700, ZU1900 i ZU2200 są starannie zaprojektowanymi dodatkami do naszej szerokiej gamy profesjonalnych produktów wyświetlających, zapewniając klientom elastyczne rozwiązania o wysokiej jasności i jakości, które zapewniają zarówno cenę, jak i wydajność wizualną.

Optoma Ultra Bright ZU

“Rozwiązanie o wartości dodanej, Optoma Management Suite (OMS)™ jest dostępne w serii Ultra Bright, oferując administratorom i technikom IT zdalną platformę do monitorowania, zarządzania i diagnozowania wielu wyświetlaczy jednocześnie. OMS umożliwia technikom sprawdzanie stanu i dokonywanie konfiguracji w celu optymalizacji wydajności i emitowania komunikatów alarmowych, alertów lub ogłoszeń na wyświetlaczach na miejscu.

 

Optoma Ultra Bright ZU

Dodatkowe specyfikacje wszystkich trzech projektorów obejmują:
• Rozdzielczość: 1920 x 1200 WUXGA
• Kompatybilność z 4K HDR
• Kontrast: 2 000 000:1
• Żywotność lasera: 30 000 godzin
• Osiem wymiennych obiektywów, od krótkiego rzutu do dalekiego rzutu (0,65 – 10,8:1)
• Oprogramowanie Visual Suite: wbudowany blending i warping
• Poziome i pionowe przesunięcie obiektywu
• Dodatkowe wejście z obsługą szybkiego przełączania