NTi Audio Dodecahedron

Wykonywanie pomiarów izolacji akustycznej i czasu pogłosu w budynku, w którym znajduje się wiele pomieszczeń, może być męczące. Podobnie przenoszenie z jednego miejsca w drugie ciężkiego wzmacniacza i głośników. Aby usprawnić twoją codzienną pracę, NTi Audio opracowało nowe, lekkie, a jednocześnie solidne wszechkierunkowe źródło dźwięku ze wzmacniaczem.

Pomimo niskiej wagi (jedynie 7,5 kg) nowy głośnik DS3 Dodecahedron dostarcza stały poziom natężenia dźwięku 121 dB w długich okresach. Wysoki poziom wyjściowy jest odpowiedni do przeprowadzania pomiarów w pomieszczeniach o dużym poziomie tła akustycznego. Solidne kraty i obudowa są zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie, nawet w niesprzyjających warunkach, jak np. na placach budowy.
Producent, będąc świadomym, jak ważne jest niezawodne sterowanie zdalne, dokładnie przetestował oprogramowanie. Możesz włączyć sygnał przy użyciu przycisku on wtedy, gdy jest to niezbędne, i wyłączyć (przycisk off) z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Zestaw głośnikowy Dodecahedron jest zgodny z normami ISO 16283, ISO 140, ISO 3382, dlatego nie ma wątpliwości co do jakości pomiarów. Twoi klienci docenią również profesjonalne raporty pomiarów izolacji akustycznej, które można wygenerować przy użyciu analizatora XL2 i oprogramowania Sound Insulation Reporter.
DS3 jest zasilany z nowego wzmacniacza mocy PA3, który został zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności i ergonomii pracy. Podświetlane przyciski wraz z pochylonym przednim i tylnym panelem zapewniają wygodne sterowanie z pozycji stojącej. Wbudowany generator sygnału dostarcza najważniejsze sygnały testowe, np. wyrównywany szum różowy dla płaskiej odpowiedzi częstotliwościowej uzyskanej z DS3.
Zestaw głośnikowy Dodecahedron Nti Audio to idealny wybór dla doświadczonych konsultantów akustyki, którzy szukają skutecznego, niezawodnego, a jednocześnie lekkiego rozwiązania do profesjonalnych pomiarów.