Partnerstwo marek Shure i Barco zaowocowało opracowaniem wyjątkowych systemów konferencyjnych. Ekosystemy Shure Stem oraz Microflex współpracują z systemami Barco ClickShare Conference, tworząc elastyczne rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni od najmniejszej sali posiedzeń po największą salę konferencyjną.

Shure Audio Ecosystem oferuje użytkownikom szereg skalowalnych i elastycznych opcji audio, które można łatwo podłączyć do Barco ClickShare Conference z USB. Dzięki temu użytkowni otrzymuje idealne połączenie dla BYOD i hybrydowego miejsca pracy, umożliwiające bezproblemowe udostępnianie treści i wideokonferencje z czystym i spójnym dźwiękiem wysokiej jakości. Koncepcja ekosystemu pozwala na standaryzację dźwięku w sali konferencyjnej, w całej firmie lub kampusie dzięki rozwiązaniom pasującym do każdej wielkości pomieszczenia.

Jeśli chcesz wyjść poza zasięg zintegrowanych mikrofonów, sięgnij po ekosystem audio Shure, aby rozszerzyć się na większe, elastyczne lub najbardziej prestiżowe przestrzenie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu mocy technologii Steerable Coverage i najnowocześniejszego wzornictwa przemysłowego. Ponadto Shure IntelliMix DSP zapewnia dźwięk pozbawione echa i szumów oraz inteligentne miksowanie.

Barco ClickShare Conference natomiast pomaga prowadzić lepsze spotkania hybrydowe z laptopa. Wejdź do pokoju, ClickShare automatycznie połączy Twój laptop z kamerami oraz ekosystemem Shure w pomieszczeniu. Inteligentny przebieg pracy prowadzi do intuicyjnych i bezstresowych spotkań. Zacznij w ciągu kilku sekund. Bez kabli, bez bałaganu, bez straty czasu. Za pomocą jednego kliknięcia możesz bezprzewodowo uruchomić najnowocześniejszą technologię, która zapewni Twoim spotkaniom najwyższą jakość.

Wśród urządzeń Shure certyfikowanych przez Barco znajdziemy sufitowy mikrofon matrycowy MXA920, mikrofon z matrycą liniową MXA710, mikrofon stołowy MXA310, głośnik sieciowy MXN5W-C, procesor IntelliMix P300 czy sieciowy interfejs Aniusb-matrix.

Certyfikację Barco uzyskała również cała seria STEM: Table, Ceiling, Wall oraz Hub. Na stronie Shure znajdziemy bardzo czytelne infografiki z przykładowymi konfiguracjami sprzętowymi dla każdego rodzaju i wielkości przestrzeni, z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych elementów systemu.