Philips AndroidTV HFL6014U UHD i HFL5014 FHD

Philips Professional Display Solutions (Philips PDS) zaprezentował pełną gamę nowych telewizorów hotelowych MediaSuite Pro AndroidTV z certyfikatem Google. Najnowsze telewizory hotelowe to pierwsze na świecie modele, które uzyskały certyfikat Google.

Seria AndroidTV HFL6014U UHD i HFL5014 FHD to pierwsze w historii wyspecjalizowane, profesjonalne telewizory, które mają wbudowany Chromecast. Dzięki czemu goście hotelowi mogą odsłuchać własną muzykę, obejrzeć zdjęcia, filmy, a nawet prezentacje bez konieczności logowania. Do wyświetlenia źródła w rozdzielczości 4K wystarczy laptop lub urządzenie mobilne (iOS, Android lub Windows). Dla gości hotelowych jest to bardzo duże ułatwienie, ponieważ nie muszą niczego konfigurować, logować się, a co najważniejsze korzystać z nieznanych sobie urządzeń lub kopiować czegokolwiek. Rozpoczęcie streamingu z kompatybilnego urządzenia odbywa się po naciśnięciu dedykowanej ikony. Pisząc ściślej, np. oglądając film na YouTube i mając na smartfonie zainstalowane dedykowane oprogramowanie dla Chromecast – Google Home, wyświetli się ikona umożliwiająca przejęcie streamowania i wyświetlania filmu przez połączony w ramach Chromecast telewizor. Wbudowana funkcja Chromecast i pełny dostęp do sklepu Google Play z ponad 5 000 aplikacjami AndroidTV, zapewniają hotelom przewagę w kwestii wyboru rozrywki i informacji dla gości z całego świata. Unikalne narzędzie AppControl umożliwia zdalne instalowanie i usuwanie aplikacji oraz zarządzanie nimi w wybranych telewizorach lub całej sieci, pozwalając na personalizowanie treści wyświetlanych gościom i klientom — niezależnie od liczby i miejsca instalacji obsługiwanych telewizorów.
Seria MediaSuite składa się z siedmiu wariantów w dwóch seriach. Seria HFL6014U UHD dostępna jest w wersjach 43”, 50”, 55” i 65” z wąskimi, srebrnymi ramkami i obrotową podstawą. Natomiast seria HFL5014 FHD dostępna jest w kolorze czarnym, w rozmiarach 32”, 43” i 50”. Obie serie wyposażone są w bezpośrednie podświetlenie LED i wysokiej jakości panele zapewniające świetny kontrast, poziom czerni, jasność i nasycenie kolorów pozwalające uzyskać doskonałą jakość obrazu. Platforma sprzętowa telewizora umożliwia w przyszłości aktualizację do Android P oraz Q, zapewniając klientom nowe funkcje, co wydłuży żywotność i wydajność wyświetlacza, zapewniając jednocześnie większy zwrot z inwestycji. Ponadto nowa seria TV oferuje hotelarzom nowe możliwości większej interakcji z gośćmi. Korzystając z interkatywnej funkcji telewizora w postaci badania satysfakcji gościa, hotel otrzyma natychmiastową informację zwrotną na temat bieżącej percepcji jakości swej usługi. Taka opinia pomoże hotelom reagować jeszcze podczas pobytu gościa, a nie po pojawieniu się negatywnych komentarzy na Booking.com lub TripAdvisor.

Najchętniej czytane

ATEN VP2120

VP2120 marki ATEN to nowy przełącznik wideo zawierający procesor DSP. Pozwala on również na streaming sygnału do czterech niezależnych źródeł...

Edbak RH1

W ofercie Edbak znajdziemy praktyczną głowicę obrotową, która sprawdzi się w  m.in. podczas spotkań biznesowych czy w  salach konferencyjnych. Prezentowana głowica...