Philips AndroidTV HFL6014U UHD i HFL5014 FHD

Philips Professional Display Solutions (Philips PDS) zaprezentował pełną gamę nowych telewizorów hotelowych MediaSuite Pro AndroidTV z certyfikatem Google. Najnowsze telewizory hotelowe to pierwsze na świecie modele, które uzyskały certyfikat Google.

Seria AndroidTV HFL6014U UHD i HFL5014 FHD to pierwsze w historii wyspecjalizowane, profesjonalne telewizory, które mają wbudowany Chromecast. Dzięki czemu goście hotelowi mogą odsłuchać własną muzykę, obejrzeć zdjęcia, filmy, a nawet prezentacje bez konieczności logowania. Do wyświetlenia źródła w rozdzielczości 4K wystarczy laptop lub urządzenie mobilne (iOS, Android lub Windows). Dla gości hotelowych jest to bardzo duże ułatwienie, ponieważ nie muszą niczego konfigurować, logować się, a co najważniejsze korzystać z nieznanych sobie urządzeń lub kopiować czegokolwiek. Rozpoczęcie streamingu z kompatybilnego urządzenia odbywa się po naciśnięciu dedykowanej ikony. Pisząc ściślej, np. oglądając film na YouTube i mając na smartfonie zainstalowane dedykowane oprogramowanie dla Chromecast – Google Home, wyświetli się ikona umożliwiająca przejęcie streamowania i wyświetlania filmu przez połączony w ramach Chromecast telewizor. Wbudowana funkcja Chromecast i pełny dostęp do sklepu Google Play z ponad 5 000 aplikacjami AndroidTV, zapewniają hotelom przewagę w kwestii wyboru rozrywki i informacji dla gości z całego świata. Unikalne narzędzie AppControl umożliwia zdalne instalowanie i usuwanie aplikacji oraz zarządzanie nimi w wybranych telewizorach lub całej sieci, pozwalając na personalizowanie treści wyświetlanych gościom i klientom — niezależnie od liczby i miejsca instalacji obsługiwanych telewizorów.
Seria MediaSuite składa się z siedmiu wariantów w dwóch seriach. Seria HFL6014U UHD dostępna jest w wersjach 43”, 50”, 55” i 65” z wąskimi, srebrnymi ramkami i obrotową podstawą. Natomiast seria HFL5014 FHD dostępna jest w kolorze czarnym, w rozmiarach 32”, 43” i 50”. Obie serie wyposażone są w bezpośrednie podświetlenie LED i wysokiej jakości panele zapewniające świetny kontrast, poziom czerni, jasność i nasycenie kolorów pozwalające uzyskać doskonałą jakość obrazu. Platforma sprzętowa telewizora umożliwia w przyszłości aktualizację do Android P oraz Q, zapewniając klientom nowe funkcje, co wydłuży żywotność i wydajność wyświetlacza, zapewniając jednocześnie większy zwrot z inwestycji. Ponadto nowa seria TV oferuje hotelarzom nowe możliwości większej interakcji z gośćmi. Korzystając z interkatywnej funkcji telewizora w postaci badania satysfakcji gościa, hotel otrzyma natychmiastową informację zwrotną na temat bieżącej percepcji jakości swej usługi. Taka opinia pomoże hotelom reagować jeszcze podczas pobytu gościa, a nie po pojawieniu się negatywnych komentarzy na Booking.com lub TripAdvisor.

Najchętniej czytane