Firma QSC poinformowała, że Google certyfikował platformę Q-SYS do użytku z zestawami sprzętowymi do Google Meet. Certyfikat umożliwia integratorom i użytkownikom końcowym IT wybór dowolnego procesora Q-SYS Core lub punktu końcowego audio USB, niezależnie od wymagań dotyczących przetwarzania lub I/O, aby zapewnić bezproblemową integrację ze sprzętem Google Meet.

 

Wszystkie procesory Q-SYS Core są sterowane przez system operacyjny Q-SYS, który został zaprojektowany w oparciu o standardowe protokoły IT, elastyczny i wszechstronny silnik sterowania z intuicyjnym i łatwym w użyciu pakietem oprogramowania do projektowania funkcjonalności (Q-SYS Designer Software). Pozwala to na opracowywanie wielu funkcji na poziomie oprogramowania, w tym najlepszego w swojej klasie przetwarzania AEC i dźwięku, eliminując potrzebę używania dedykowanych elementów sprzętowych i upraszczając proces integracji. Co najważniejsze, zapewnia integratorom i użytkownikom końcowym IT elastyczność korzystania z szerokiej gamy punktów końcowych AV-USB, które spełniają specyficzne potrzeby przestrzeni konferencyjnej bez uszczerbku dla funkcjonalności lub wydajności.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Google, ponieważ podzielamy progresywną wizję rozwiązywania skomplikowanych problemów za pomocą oprogramowania. Certyfikując Q-SYS, firma Google umożliwiła korzystanie z szerokiego portfolia rozwiązań w ramach ekosystemu Q-SYS, które zapewniają spójne, wysokiej jakości doświadczenia z Google Meet w przestrzeniach konferencyjnych. Z niecierpliwością czekamy na oferowanie wraz z Google dodatkowych innowacji opartych na oprogramowaniu, aby zwiększyć możliwości i podnieść jakość usług” – powiedział Jason Moss, wiceprezes ds. sojuszy i ekosystemu QSC.

Wszystkie procesory Q-SYS Core mają teraz certyfikat Google Meet, w tym Core Nano, Core 8 Flex, Core 110f, Core 510i i Core 5200. Więcej informacji na temat certyfikowanych rozwiązań QSC dla Google Meet można znaleźć na stronie: qsc.com/google.