Hiszpański producent Craltech, którego dystrybutorem jest firma Pawlaki Pro Audio, ma w swojej ofercie procesor wideo all-in-one. Może on pełnić rolę matrycy, przełącznika, multiviewera, KVM-a czy kontrolera ściany wideo. Tak olbrzymia funkcjonalność nie pozwala przejść obok tego urządzenia obojętnie.

Craltech ScreenBridge, pierwszy procesor wideo typu „wszystko w jednym”, zaprojektowany specjalnie z opcjami Matrix, Switcher, Multiviewer, KVM i VideoWall. Wybierz i prześlij MOD, a także szybko i łatwo kontroluj i zarządzaj wszystkimi źródłami, ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami, oferując bezkompromisowe rozwiązania do wysokiej klasy produkcji i integracji systemów premium.

Modułowy system ScreenBridge pozwala na zaprojektowanie i zbudowanie własnego rozwiązania, z kartami I/O dostosowanymi do różnych wymagań w zakresie łączności. Każdy ScreenBridge oferuje do 16 wejść i 16 wyjść, które można konfigurować jako pojedyncze ekrany, ściany wideo, opcje Multiviewer i KVM, w zależności od zainstalowanego MOD-u.

System procesorowy ScreenBridge to w pełni konfigurowalne rozwiązanie, które można dopasować tak, aby spełniało wymagania dowolnego projektu lub wydarzenia.

ScreenBridge oferuje wszechstronną łączność, niezrównany 10/12-bitowy silnik przetwarzania wideo w czasie rzeczywistym i najlepszą w swojej klasie jakość obrazu z bardzo niskimi opóźnieniami (mniej niż 1 klatka). Solidny, stabilny i skalowalny, idealnie zaprojektowany do dużych pomieszczeń kontrolnych, rządowych, środowisk o znaczeniu krytycznym, sal konferencyjnych, wydarzeń na żywo, firmowych, sportowych, ScreenBridge oferuje nieograniczone możliwości i jest rozwiązaniem przyszłościowym.

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika, łatwemu w użyciu oprogramowaniu do sterowania opartego na sieci Web, kontroluj wszystkie jednostki ScreenBridge za pomocą nie więcej niż 2-3 gesty z poziomu komputera, tabletu lub telefonu, z dowolnego miejsca instalacji.