Profesjonalne zasilacze UPS online firmy ATEN

ATEN zaprezentował nową serię zasilaczy awaryjnych UPS, na którą składa się osiem różnych modeli.

Każdy z nowych zasilaczy o pojemności od 1 do 3KVA przeznaczony jest do pracy zarówno w sieci 120 i 220 V zapewniając zasilanie awaryjne w miejscach, gdzie przerwy w zasilaniu są niedopuszczalne. Nowa seria zasilaczy UPS zapewnia większą moc rzeczywistą, dzięki wiodącemu w branży współczynnikowi mocy wyjściowej równej jeden z prawdziwą topologią podwójnej konwersji oraz ochroną przepięciową w pełnym i niepełnym wymiarze godzin dla wrażliwych oraz ważnych urządzeń. Prezentowana seria idealnie nadaje się do małych środowisk teleinformatycznych, takich jak małe serwerownie, szafy sieciowe i systemy telekomunikacyjne, aby pomóc klientom w stworzeniu solidnego zasilania spełniającego wymagania środowisk biznesowych i obiektów, w których zasilanie musi odbywać się 24/7.
Zasilaczami UPS możemy zarządzać zdalnie lub bezpośrednio korzystając z portu USB lub szeregowego oraz w razie potrzeby włączać lub wyłączać podtrzymywane urządzenia. Ponadto przejście na zasilanie awaryjne odbywa się bez żadnego opóźnienia, co ma niebagatelne znaczenie np. na lotniskach.

Najchętniej czytane

NEC PE455UL

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do laserowych źródeł światła w projektorach, w których, prócz samej wiązki, takie elementy jak luminofor czy diachroniczne filtry...