BMS

MULTIMEDIA W NOWOCZESNYM BUDYNKU W RAMACH PROJEKTU BMS 2019

Dołącz do czwartej edycji konferencji Projekt BMS. Bądź częścią społeczności skupionej wokół inteligentnych rozwiązań AV i BMS w nowoczesnych budynkach. 

 

Projekt BMS to ogólnopolskie miejsce spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building, technologii automatyki budynkowej i multimediów.
Wydarzenie łączy w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomości, osoby zainteresowane rozwojem zawodowym poprzez poszerzanie wiedzy i pozyskiwanie wartościowych kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.
W trakcie dwudniowej konferencji przedstawiciele branży przekrojowo prezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie systemów automatyki budynkowej, technologii zarządzania budynkami i inteligentnych rozwiązań dedykowanych nowoczesnym nieruchomościom.
Do dyspozycji uczestników przez dwa dni jest część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację i testowanie prezentowanego sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które przekładają się na efektywną współpracę z partnerami biznesowymi.

W tym roku spotykamy się w hotelu Pałac i Folwark Łochów .

Zobacz relację z poprzednich edycji na YouTube

Więcej informacji zajdziecie Państwo na oficjalnej stronie wydarzenia.

Najchętniej czytane

Ashly Audio mXa-1502

Wzmacniacz miksujący mXa-1502 z oprogramowaniem Ashly AquaControl ™ zapewnia wielostrefową dystrybucję muzyki i powiadomień oraz automatyczne miksowanie sygnałów dla szerokiego...

Optoma 4K550

Nowy projektor DLP marki Optoma łączy wysoką jasność 5000 ANSI lumenów z rozdzielczością 4K, dostarczając ostry i nasycony kolorami obraz....