EB-PU1006W to kompaktowy i wszechstronny projektor o dużej jasności z opcjonalnymi wymiennymi obiektywami i zaawansowanymi funkcjami instalacyjnymi.

Ten niezwykle wszechstronny projektor instalacyjny o jasności 6000 lumenów sprzedawany jest w postaci głównej jednostki, którą można bezproblemowo połączyć z obiektywami firmy Epson, aby wyświetlać jasne, realistyczne obrazy w różnych środowiskach – od atrakcji turystycznych po aule wykładowe, muzea i sale konferencyjne. Model EB-PU1006W o wysokiej jasności zapewnia rozdzielczość WUXGA, optymalizację 4K, HDR i zaawansowane funkcje instalacyjne. Projektor EB-PU1006W wyświetla czystą biel, żywe szczegóły, głęboką czerń, wyraźne cienie i obrazy o wysokim kontraście. Dyskretny design pozwala urządzeniu bezproblemowo wtopić się w większość środowisk instalacyjnych.

EB-PU1006W

Obsługuje różne obiektywy przeznaczone do szerokiego zakresu warunków projekcji, w tym obiektyw o ultrakrótkim rzucie z zerowym offsetem. Epson dostarcza projektor bez obiektywu. Dzięki temu użytkownik dobierając odpowiednią optykę może stworzyć odpowiedni zestaw do danego zastosowania. Twórz wielkoformatowe, wyjątkowo jasne obrazy nawet w ramach instalacji wieloprojektorowych, w których kluczowe znaczenie ma łączenie krawędzi, układanie i swobodne ustawienie obiektywów. Oprogramowanie Epson Projector Professional Tool sprawia, że zaawansowane techniki instalacji, takie jak mapowanie projekcji, staje się proste. Opcjonalny moduł kamery zewnętrznej (ELPEC01) wykorzystuje wbudowane narzędzie do korekcji geometrii bez użycia komputera na potrzeby stackingu. Projektor EB-PU1006W ma funkcję NFC do konfiguracji wieloprojektorowej oraz ułatwia diagnostykę i instalację za pomocą narzędzia Epson Projector Config Tool.